О создании рабочей группы по дальнейшему развитию государственно-частного партнерства в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2010 года № 34-р
В целях дальнейшего развития государственно-частного партнерства в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
руководитель
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Шайкин                      - начальник управления методологического
Габит Ноянович                сопровождения инвестиционных процессов,
мониторинга и анализа проектов
Департамента инвестиционной политики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Куанганов                   - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович           образования и науки Республики
Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович            Казахстан
Биртанов                    - вице-министр здравоохранения
Елжан Амантаевич              Республики Казахстан
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан
Искалиев                    - вице-министр индустрии и торговли
Ерхат Серикович               Республики Казахстан
Кутербеков                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Дулат Казистаевич             Республики Казахстан
Магауов                     - вице-министр энергетики и минеральных
Асет Маратович                ресурсов Республики Казахстан
Петров                      - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович            ситуациям Республики Казахстан
Ускенбаев                   - вице-министр туризма и спорта
Каирбек Айтбаевич             Республики Казахстан
Жамаубаев                   - директор Департамента координации
Ерулан Кенжебекович           Национального Банка Республики
Казахстан
Камзебаева                  - директор Департамента развития туризма,
Дарига Усейновна              спорта и международного сотрудничества
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Сутемгенов                  - директор Департамента стратегического
Олжас Болатович               планирования и транспортно-
коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Ташенев                     - директор Департамента методологии
Бахытбек Хакимович            управления государственными активами,
внутреннего финансового контроля и
бюджетного кредитования Министерства
финансов Республики Казахстан
Тортаев                     - директор Департамента инвестиционной
Бауыржан Кадырович            политики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Хаджиева                    - директор Департамента надзора за
Мария Жамаловна               субъектами рынка ценных бумаг и
накопительными пенсионными фондами
Агентства Республики Казахстан по
регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
Байморонова                 - заместитель директора Департамента
Айнур Олжабаевна              методологии управления
государственными активами, внутреннего
финансового контроля и бюджетного
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан
Нуртаза                     - заместитель директора Департамента
Нургуль                       координации Национального Банка
Республики Казахстан
Юсупов                      - заместитель директора Департамента
Меиржан Бахытович             инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абдрахманов                 - начальник управления развития
Кабдул Каирбекович            автомобильных дорог Департамента
стратегического планирования и
транспортно-коммуникационного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Абжанов                     - начальник управления развития ценных
Куанышбек Кайратович          бумаг и новых финансовых инструментов
Департамента надзора за субъектами
рынка ценных бумаг и накопительными
пенсионными фондами Агентства
Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций
Утебаева                    - эксперт Юридического департамента
Нурганым Мусиралиевна         Национального Банка Республики
Казахстан
Джанкобаев                  - заместитель председателя правления
Тимур Булатбекович            акционерного общества "Инвестиционный
фонд Казахстана"
Кизатов                     - вице-президент акционерного общества
Ермек Ануарбекович            "Национальная компания "Казахстан
Teмip Жолы"
Тилебалдинов                - заместитель председателя акционерного
Кайрат Рахатович              общества "Казахстанский центр
государственно-частного партнерства"
Нурпеисов                   - советник председателя акционерного
Кайрат Саулебекович           общества "Казахстанский центр
государственно-частного партнерства"
Саркеев                     - директор по управлению финансовыми
Бахытжан Курманбаевич         институтами и институтами развития
акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына"
Ахметтаева                  - главный эксперт Департамента
Гульмира Нурлановна           мониторинга и методологии акционерного
общества "Казахстанский центр
государственно-частного партнерства"
Кенжебаева                  - главный эксперт Департамента
Айнур Сабыржановна            мониторинга и методологии акционерного
общества "Казахстанский центр
государственно-частного партнерства"
Мусатаева                   - главный эксперт Департамента
Жанар Кураловна               мониторинга и методологии акционерного
общества "Казахстанский центр
государственно-частного партнерства"

Қазақстан Республикасында мемлекеттік-жеке меншік әріптестікті одан әрі дамыту жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 23 ақпандағы № 34-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында мемлекеттік-жеке меншік әріптестікті одан әрі дамыту мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Бахыт Тұрлыханұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекші
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Шайкин                      - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ғабит Ноянұлы                 бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Инвестициялық саясат департаменті
инвестициялық процестерді әдіснамалық
сүйемелдеу, жобалардың мониторингі және
талдау басқармасының бастығы, хатшы
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Фархад Шаймұратұлы            министрлігінің жауапты хатшысы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет вице-
Марат Бақытжанұлы             министрі
Біртанов                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Елжан Амантайұлы              сақтау вице-министрі
Евниев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы               шаруашылығы вице-министрі
Есқалиев                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ерхат Серікұлы                және сауда вице-министрі
Көтербеков                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Дулат Қазистайұлы             коммуникация вице-министрі
Мағауов                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Әсет Маратұлы                 және минералдық ресурстар вице-министрі
Петров                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович            жағдайлар вице-министрі
Өскенбаев                   - Қазақстан Республикасының Туризм және
Қайырбек Айтбайұлы            спорт вице-министрі
Жамаубаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Ерұлан Кенжебекұлы            Үйлестіру департаментінің директоры
Қамзебаева                  - Қазақстан Республикасы Туризм және
Дариға Үсейінқызы             спорт министрлігі Туризмді, спортты
дамыту және халықаралық ынтымақтастықты
дамыту департаментінің директоры
Сүтемгенов                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Олжас Болатұлы                коммуникация министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және көлік-коммуникация
кешені департаментінің директоры
Тәшенев                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытбек Хакімұлы             министрлігі Мемлекеттік активтерді
басқару, ішкі қаржылық бақылау
әдіснамасы және бюджеттік кредит беру
департаментінің директоры
Тортаев                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бауыржан Қадырұлы             бюджеттік жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат департаментінің
директоры
Хаджиева                    - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Мария Жамалқызы               және қаржы ұйымдарды реттеу мен
қадағалау агенттігі Бағалы қағаздар
нарығы мен жинақтаушы зейнетақы қорлары
субъектілерін қадағалау департаментінің
директоры
Байморонова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айнұр Олжабайқызы             министрлігінің Мемлекеттік активтерді
басқару, ішкі қаржылық бақылау
әдіснамасы және бюджеттік кредит беру
департаменті директорының орынбасары
Нұртаза                     - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Нұргүл                        Үйлестіру департаменті директорының
орынбасары
Юсупов                      - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мейіржан Бақытұлы             бюджеттік жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат департаменті
директорының орынбасары
Әбдірахманов                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Қабдол Қайырбекұлы            коммуникация министрлігінің
Стратегиялық жоспарлау және
көлік-коммуникация кешені департаменті
автомобиль жолдарын дамыту
басқармасының бастығы
Әбжанов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын
Қуанышбек Қайратұлы           және қаржы ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі Бағалы қағаздар
нарығы мен жинақтаушы зейнетақы қорлары
субъектілерін қадағалау департаменті
бағалы қағаздар мен жаңа қаржылық
құралдарды дамыту басқармасының бастығы
Өтебаева                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Нұрғаным Мүсірәліқызы         Заң департаментінің сарапшысы
Жаңқобаев                   - «Қазақстанның инвестициялық қоры»
Тимур Болатұлы                акционерлік қоғамы басқарма
төрағасының орынбасары
Қизатов                     - «Қазақстан Темір Жолы» ұлттық
Ермек Әнуарбекұлы             компаниясы» акционерлік қоғамының
вице-президенті
Тілебалдинов                - «Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік
Қайрат Рахатұлы               әріптестік орталығы» акционерлік қоғамы
төрағасының орынбасары
Нұрпейісов                  - «Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік
Қайрат Сәулебекұлы            әріптестік орталығы» акционерлік қоғамы
төрағасының кеңесшісі
Сәркеев                     - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат
Бақытжан Құрманбайұлы         қоры» акционерлік қоғамының қаржы
институттары мен даму институттарын
басқару директоры
Ахметтаева                  - «Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік
Гүлмира Нұрланқызы            әріптестік орталығы» акционерлік қоғамы
Мониторинг және әдіснама
департаментінің бас сарапшысы
Кенжебаева                  - «Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік
Айнұр Сабыржанқызы            әріптестік орталығы» акционерлік қоғамы
Мониторинг және әдіснама
департаментінің бас сарапшысы
Мұсатаева                   - «Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік
Жанар Құралқызы               әріптестік орталығы» акционерлік қоғамы
Мониторинг және әдіснама
департаментінің бас сарапшысы

2. Рабочей группе в срок до 1 марта 2010 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу изменения действующего законодательства о концессиях.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министра                           К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде қолданыстағы концессиялар туралы заңнаманы өзгерту мәселесі жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов