О создании рабочей группы для выработки предложений по оптимизации организационной структуры и работе с кадрами в компаниях с участием государства в уставном капитале
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 марта 2010 года № 41-р
В соответствии с пунктом 1.4 Протокола совещания с участием Президента Республики Казахстан Н.Назарбаева от 22 января 2010 года № 01-7.1 и в целях реализации поручений Главы государства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Абдрахимов                  - Руководитель Канцелярии Премьер-
Габидулла Рахматуллаевич      Министра Республики Казахстан,
руководитель
Ибраев                      - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович              Премьер-Министра Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Бектурганов                 - заведующий Отделом государственной
Ерсултан Утегулович           службы и кадровой политики
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Оразалин                    - заместитель заведующего Отделом
Ондасын Сеилович              государственного контроля и
организационно-территориальной работы
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции
Марат Бакытжанович            Республики Казахстан
Квятковский                 - ответственный секретарь Министерства
Эдуард Олегович               индустрии и торговли Республики
Казахстан
Сафинов                     - ответственный секретарь Министерства
Канатбек Бейсенбекович        энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Шаженова                    - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                 экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Маханбетажиев               - ответственный секретарь Агентства
Батыр Апенович                Республики Казахстан по информатизации
и связи
Айдарбеков                  - заведующий Отделом индустриально-
Серик Кенганович              инновационного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Пепенин                     - заведующий Отделом государственной
Анатолий Сергеевич            службы и кадровой работы Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Шоманов                     - заместитель председателя Агентства
Аскар Жумабаевич              Республики Казахстан по делам
государственной службы
(по согласованию)
Утепов                      - председатель Комитета государственного
Эдуард Карлович               имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Айтекенов                   - управляющий директор - член правления
Кайрат Медыбаевич             акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Мусина                      - заместитель председателя правления
Лилия Сакеновна               акционерного общества "Национальный
управляющий холдинг "КазАгро"
(по согласованию).

Жарғылық капиталына мемлекет қатысатын компаниялардың ұйымдық құрылымын оңтайландыру және ондағы кадрлармен жұмыс істеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 2 наурыздағы N 41-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті Н. Назарбаевтың қатысуымен өткен кеңестің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 01-7.1 хаттамасының 1.4-тармағына сәйкес және Мемлекет басшысының тапсырмаларын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әбдірахымов                 - Қазақстан Республикасының Премьер- Ғабидолла Рахметоллаұлы       Министрі Кеңсесінің Басшысы, жетекші
Ыбыраев                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Азамат Болатұлы               Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Бектұрғанов                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Ерсұлтан Өтеғұлұлы            Әкімшілігі Мемлекеттік қызмет және кадр
саясаты бөлімінің меңгерушісі (келісім
бойынша)
Оразалин                    - Қазақстан Республикасы Президентінің
Оңдасын Сейілұлы              Әкімшілігі Мемлекеттік бақылау және
аумақтық ұйымдастыру жұмысы бөлімі
меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)
Евниев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы               шаруашылығы вице-министрі
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Квятковский                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Эдуард Олегович               сауда министрлігінің жауапты хатшысы
Сафинов                     - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Қанатбек Бейсенбекұлы         минералдық ресурстар министрлігінің
жауапты хатшысы
Шәженова                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Дина Мэлсқызы                 бюджеттік жоспарлау министрлігінің
жауапты хатшысы
Маханбетәжиев               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Батыр Әпенұлы                 және байланыс агенттігінің жауапты
хатшысы
Айдарбеков                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Кенганұлы               Министрінің Кеңсесі Индустриялық-
инновациялық даму бөлімінің
меңгерушісі
Пепенин                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Анатолий Сергеевич            Министрінің Кеңсесі Мемлекеттік қызмет
және кадр саясаты бөлімінің меңгерушісі
Шоманов                     - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Асқар Жұмабайұлы              қызмет істері агенттігі төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Өтепов                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлович               министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы
Әйтекенов                   - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Қайрат Медібайұлы             акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - басқарма мүшесі (келісім
бойынша)
Мусина                      - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Лилия Сәкенқызы               акционерлік қоғамы басқарма төрағасының
орынбасары (келісім бойынша).

2. Рабочей группе в срок до 15 апреля 2010 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по оптимизации организационной структуры и работе с кадрами в компаниях с участием государства в уставном капитале.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2010 жылғы 15 сәуірге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне жарғылық капиталына мемлекет қатысатын компаниялардың ұйымдық құрылымын оңтайландыру және ондағы кадрлармен жұмыс істеу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов