О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 марта 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2010 года № 63-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 марта 2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий:
1) совместно с заинтересованными государственными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 мая 2010 года № 63-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 марта
2010 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики
Казахстан "О естественных монополиях и регулируемых рынках"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта Государственный
орган, ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
Об утверждении
Правил
определения
обоснованной
величины объема
потребления
физическими
лицами
регулируемых
услуг в сферах
водохозяйст-
венных систем
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АРЕМ
Апрель
2010 года
2
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 3
марта 2009 года
№ 238
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АРЕМ
Апрель
2010 года
3
Внесение
изменений и
дополнений в
некоторые
нормативные
правовые акты
Агентства
Республики
Казахстан по
регулированию
естественных
монополий
Приказ АРЕМ
АРЕМ
Апрель
2010 года
Примечание:
АРЕМ - Агентство Республики Казахстан по регулированию естественных монополий

"Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 наурыздағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 6 мамырдағы № 63-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі:
1) мүдделі мемлекеттік органдармен бірлесіп, тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 6 мамырдағы
№ 63-ө өкімімен
бекітілген
«Табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с № Нормативтік құқықтық актінің атауы Аяқтау нысаны Орындауға жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі
1.
Су шаруашылығы жүйелері салаларындағы реттеліп көрсетілетін қызметтерді жеке тұлғалардың тұтыну көлемінің негіздеген шамасын белгілеу ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТМРА
2010 жылғы сәуір
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ТМРА
2010 жылғы сәуір
3.
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу
ТМРА бұйрығы
ТМРА
2010 жылғы сәуір
Ескертпе:
ТМРА - Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігі