О вопросах подготовки и проведения 4-го международного инвестиционного саммита "International Herald Tribune"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2010 года № 68-р
В целях обеспечения эффективной организации и проведения в период с 3 по 4 июня 2010 года в городе Алматы 4-го международного инвестиционного саммита "International Herald Tribune":
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав Организационного комитета по подготовке и проведению 4-го международного инвестиционного саммита "International Herald Tribune";
2) План мероприятий по подготовке и проведению 4-го международного инвестиционного саммита "International Herald Tribune" (далее - План мероприятий).
2. Государственным органам и иным организациям (по согласованию) обеспечить надлежащее и своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешева А.О.
Премьер-Министр                            К.Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 мая 2010 года № 68-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и проведению
4-го международного инвестиционного саммита
"International Herald Tribune"
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич               Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий Республики
Казахстан, председатель
Камалиев                    - вице-министр индустрии и новых
Берик Сайлауович              технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя
Жаксылыков                  - председатель Комитета по инвестициям
Тимур Мекешевич               Министерства индустрии и новых
технологий Республики Казахстан,
секретарь
Султанов                    - помощник Президента Республики
Бахыт Турлыханович            Казахстан (по согласованию)
Баймаганбетов               - Министр внутренних дел
Серик Нуртаевич               Республики Казахстан
Досмухамбетов               - Министр туризма и спорта
Темирхан Мынайдарович         Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                - Министр культуры Республики Казахстан
Мухтар Абрарулы
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович           Республики Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Абельгази Калиакпарович       Республики Казахстан
Мынбаев                     - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич           Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитулы            Казахстан
Абыкаев                     - Первый заместитель Министра иностранных
Нуртай Абыкаевич              дел Республики Казахстан
Есимов                      - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Айдарбеков                  - заведующий Отделом индустриально-
Серик Кенганович              инновационного развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Келимбетов                  - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович              общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
(по согласованию)
Кожасбай                    - президент Торгово-промышленной палаты
Ерлан Садуакасович            Казахстана (по согласованию)
Мамытбеков                  - председатель правления акционерного
Асылжан Сарыбаевич            общества "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро" (по согласованию)
Перуашев                    - председатель правления объединения
Азат Турлыбекович             юридических лиц "Национальная
экономическая палата Казахстана "Союз
"Атамекен" (по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 мая 2010 года № 68-р
План мероприятий
по подготовке и проведению 4-го международного
инвестиционного саммита "International Herald Tribune"
п/п
Мероприятие Сроки
исполнения
Ответственный
исполнитель
Источники
финансиро-
вания
Предпола-
гаемые
расходы
1 2 3 4 5 6
1.
Организация
встречи и
проводы
зарубежных
VIP-гостей
через VIP-зал
аэропорта
города Алматы
(без оплаты)
Май-июнь
2010 года
Акимат города
Алматы,
акционерное
общество
"Международный
аэропорт
города Алматы"
(по
согласованию)
-
-
2.
Обеспечение
оперативного
таможенного
оформления
оборудования,
информационных
материалов,
необходимых
для проведения
Саммита
Май-июнь
2010 года
Министерство
финансов
Республики
Казахстан,
Акимат города
Алматы
-
-
3.
Обеспечить
пограничный и
таможенный
контроль
членов
делегации
Саммита
Май-июнь
2010 года
Пограничная
служба
Комитета
национальной
безопасности
Республики
Казахстан (по
согласованию),
Комитет
таможенного
контроля
Министерства
финансов
Республики
Казахстан
-
-
4.
Обеспечение
визовой
поддержки
иностранным
делегатам
Май-июнь
2010 года
Министерство
иностранных
дел Республики
Казахстан
-
-
5.
Обеспечение
временной
регистрации
делегатов
Май-июнь
2010 года
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан
-
-
6.
Обеспечение
охраны
общественного
порядка и
безопасности в
местах
проведения
мероприятий
Саммита и
сопровождение
по маршрутам
следования
Май-июнь
2010 года
Министерство
внутренних дел
Республики
Казахстан,
Акимат города
Алматы
-
-
7.
Обеспечение
тематического
наружного
оформления от
аэропорта
города Алматы
до места
проведения
Саммита
Май-июнь
2010 года
Акимат города
Алматы
-
-
8.
Обеспечение
информационной
поддержки в
средствах
массовой
информации
(наружная
реклама в
городе Алматы,
ротация
рекламных
роликов на
телевидении,
размещение
анонсов
Саммита в
печатных
средствах
массовой
информации)
Май-июнь
2010 года
Министерство
связи и
информации
Республики
Казахстан,
Акимат города
Алматы
-
-
9.
Обеспечение
благоустрой-
ства и
санитарной
очистки мест
проведения
мероприятий
Май-июнь
2010 года
Акимат города
Алматы
-
-
10.
Обеспечение
дежурства
машины скорой
помощи в
местах
проведения
мероприятий
Саммита
Май-июнь
2010 года
Акимат города
Алматы
-
-
11.
Обеспечение
участия 40
волонтеров из
числа
студентов
высших учебных
заведений со
знанием
английского
языка в городе
Алматы в
устном/
письменном
переводе во
время Саммита

"International Herald Tribune" 4-ші халықаралық инвестициялық саммитіне дайындық және оны өткізу мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 14 мамырдағы № 68-ө Өкімі
Алматы қаласында 2010 жылғы 3-4 маусым кезеңінде «International Herald Tribune» 4-ші халықаралық инвестициялық саммитін тиімді ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған:
1) «International Herald Tribune» 4-ші халықаралық инвестициялық саммитіне дайындық және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) «International Herald Tribune» 4-ші халықаралық инвестициялық саммитіне дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар және өзге де ұйымдар (келісім бойынша) Іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шаралардың тиісінше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 14 мамырдағы
№ 68-ө өкімімен
бекітілген
«International Herald Tribune» 4-ші халықаралық инвестициялық
саммитіне дайындық және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру
комитетінің құрамы
Исекешев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Әсет Өрентайұлы            орынбасары - Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар
министрі, төраға
Камалиев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Берік Сайлауұлы            жаңа технологиялар вице-министрі,
төрағаның орынбасары
Жақсылықов               - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
Тимур Мекешұлы             технологиялар министрлігі Инвестиция
комитетінің төрағасы, хатшы
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бақыт Тұрлыханұлы          көмекшісі (келісім бойынша)
Баймағанбетов            - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы            министрі
Досмұхамбетов            - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы       спорт министрі
Құл-Мұхаммед             - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы            министрі
Күрішбаев                - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Ақылбек Қажығұлұлы         министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы      коммуникация министрі
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы        министрі
Түймебаев                - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы       министрі
Әбіқаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұртай Әбіқайұлы           министрінің бірінші орынбасары
Есімов                   - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Айдарбеков               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Кенғанұлы            Кеңсесі Индустриялық-инновациялық даму
бөлімінің меңгерушісі
Келімбетов               - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-әуқат қоры»
Қайрат Нематұлы            акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Қожасбай                 - Қазақстанның Сауда-өнеркәсіп палатасының
Ерлан Сәдуақасұлы          президенті (келісім бойынша)
Мамытбеков               - «КазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Асылжан Сарыбайұлы         акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Перуашев                 - «Атамекен одағы» Қазақстан ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы           экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің басқарма төрағасы (келісім
бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 14 мамырдағы
№ 68-ө өкімімен
бекітілген
«International Herald Tribune» 4-ші халықаралық инвестициялық
саммитіне дайындық және оны өткізу жөніндегі
іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шара
Орындау мерзімі
Жауапты орындаушы
Қаржыландыру көздері
Болжалды шығыстар
1
2
3
4
5
6
1.
Кездесуді ұйымдастыру және шетел VІР-қонақтарын Алматы қаласы әуежайының VІР-залы арқылы өткізу (тегін)
2010 жылғы мамыр - маусым
Алматы қаласының әкімдігі, «Алматы қаласының халықаралық әуежайы» акционерлік қоғамы (келісім бойынша)
-
-
2.
Саммитті өткізу үшін қажетті жабдықтарды, ақпараттық материалдарды жедел кедендік рәсімдеуді қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, Алматы қаласының әкімдігі
-
-
3.
Саммиттің делегация мүшелеріне шекаралық және кедендік бақылауды қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекаралық қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
4.
Шетелдік делегаттарға визалық қолдау көрсетуді қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
-
-
5.
Делегаттарды уақытша тіркеуді қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
-
-
6.
Саммит іс-шараларын өткізу орындарында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті қамтамасыз ету және маршрут бойынша ілесіп жүру
2010 жылғы мамыр - маусым
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі, Алматы қаласының әкімдігі
-
-
7.
Алматы қаласының әуежайынан Саммит өтетін орынға дейін тақырыптық сыртқы безендіруді қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Алматы қаласының әкімдігі
-
-
8.
Бұқаралық ақпарат құралдарында (Алматы қаласында сыртқы жарнама, теледидарда жарнамалық роликтердің орнын ауыстыру, бұқаралық ақпарат құралдар басылымдарында Саммиттің аңдатпасын орналастыру) ақпараттық қолдауды қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі, Алматы қаласының әкімдігі
-
-
9.
Іс-шараларды өткізу орындарын абаттандыру және санитарлық тазалауды қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Алматы қаласының әкімдігі
-
-
10.
Саммит іс-шараларын өткізу орындарында жедел жәрдем көлігінің кезекшілігін қамтамасыз ету
2010 жылғы мамыр - маусым
Алматы қаласының әкімдігі
-
-
11.
Алматы қаласында Саммитті өткізу кезінде жоғарғы оқу орындары студенттерінің қатарынан ауызша/жазбаша аудармасында ағылшын тілін білетін 40 еріктілердің қатысуын қамтамасыз ету
2010 жылғы

3-4 июня
2010 года
Министерство
образования и
науки
Республики
Казахстан
-
-
12.
Организация
торжественного
приема
(концертная
программа,
фуршет/банкет)
от имени акима
города Алматы
для делегатов
и гостей
Саммита (450
чел.) с
участием Главы
государства
3 июня 2010
года в
19.00 часов
Акимат города
Алматы
-
-

3-4 маусым
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-
-
12.
Мемлекет басшысының қатысуымен Алматы қаласы әкімінің атынан Саммит делегаттары мен қонақтарына (450 адам) салтанатты қабылдауды ұйымдастыру (концерттік бағдарлама, фуршет/банкет)
2010 жылғы 3 маусымда
сағат 19.00-де
Алматы қаласының әкімдігі
-
-