О подготовке и проведении государственного визита Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июня 2010 года № 81-р
В целях подготовки и проведения государственного визита Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению государственного визита Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в период с 11 по 12 июня 2010 года в городе Астане (далее - визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Китайской Народной Республики по формату "1+10", обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2010 год по программам 001 "Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов" и 003 "Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне" согласно приложению.
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Китайской Народной Республики в аэропорту города Астаны, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Председателя Китайской Народной Республики над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры Республики Казахстан организовать концертную программу во время официального приема от имени Президента Республики Казахстан.
6. Министерству связи и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Китайской Народной Республики в аэропорту города Астаны, оформлению аэропорта, места проживания и улиц, сопровождению в местах посещения, а также организацию культурной программы.

Қытай Халық Республикасының Төрағасы Ху Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министірінің 2010 жылғы 9 маусымдағы № 81-ө Өкімі
Қытай Халық Республикасының Төрағасы Ху Цзиньтаоның Қазақстан Республикасына мемлекеттік сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2010 жылғы 11-12 маусым кезеңінде Астана қаласында Қытай Халық Республикасының Төрағасы Ху Цзиньтаоның мемлекеттік сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+10» форматы бойынша Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөнінде ұйымдастыру шараларын қабылдасын, 2010 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды тұлғаларының қызметін қамтамасыз ету» және 003 «Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қытай Халық Республикасы ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарында, жүретін бағыттары бойынша бірге жүру қауіпсіздігін, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Қытай Халық Республикасы Төрағасының арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қазақстан Республикасы Президентінің атынан ресми қабылдау кезінде концерттік бағдарлама ұйымдастырсын.
6. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
7. Астана қаласының әкімдігі Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу бойынша ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды, тұратын орындарын және көшелерді безендіруді, болатын жерлеріне бірге баруды, сондай-ақ мәдени бағдарламаны ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.

8. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Председателя Китайской Народной Республики Ху Цзиньтао в аэропорту города Астаны.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К.Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 9 июня 2010 года № 81-р
Организационные меры по обеспечению и обслуживанию членов
делегации Китайской Народной Республики
1. Размещение членов официальной делегации Китайской Народной Республики (по формату 1+10) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Китайской Народной Республики.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) от имени Президента Республики Казахстан в честь Председателя Китайской Народной Республики в городе Астане.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов делегации Китайской Народной Республики.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики и сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Китайской Народной Республики и сопровождающих лиц.

8. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келісім бойынша) Астана қаласының әуежайында Қытай Халық Республикасының Төрағасы Ху Цзиньтаоны қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 9 маусымдағы
№ 81-ө өкіміне
қосымша
Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерін
қамтамасыз ету және оларға қызмет көрсету жөніндегі
ұйымдастыру шаралары
1. Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелерін (1+10 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйде орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, сапардың бағдарламалары, автокөліктерге арнайы рұқсатнамалар, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Қытай Халық Республикасының ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлдермен безендіру.
4. Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің атынан Қытай Халық Республикасының Төрағасы құрметіне қабылдау (таңғы, түскі, кешкі астар) ұйымдастыру.
5. Қытай Халық Республикасы делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шараларды өткізу орындарын гүлдермен безендіру.
7. Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелері мен бірге жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Қытай Халық Республикасы ресми делегациясының мүшелері мен бірге жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.