О создании организационного комитета по подготовке и проведению Конгресса международной ассоциации любительского бокса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2010 года № 139-р
В целях обеспечения качественной подготовки и проведения Конгресса международной ассоциации любительского бокса (далее - Конгресс) в период с 29 октября по 5 ноября 2010 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый состав организационного комитета по подготовке и проведению Конгресса (далее - Организационный комитет).
2. Организационному комитету в срок до 20 октября 2010 года разработать и утвердить План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению Конгресса.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 октября 2010 года № 139-р
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
Конгресса международной ассоциации любительского бокса
Есимов                      - аким города Алматы, председатель
Ахметжан Смагулович
Канагатов                   - председатель Комитета по спорту
Елсияр Баймухамедович         Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Абулгазин                   - исполнительный директор объединения
Данияр Рустемович             юридических лиц "Казахстанская
федерация бокса" (по согласованию),
заместитель председателя
Хавлахат                    - начальник управления спорта высших
Болат                         достижений и международных связей
Республиканского государственного
коммунального предприятия "Дирекции
штатных национальных команд и
спортивного резерва" Комитета по спорту
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, секретарь
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Садыков                     - ответственный секретарь Министерства
Болат Нурмурзаевич            здравоохранения Республики Казахстан
Аубакиров                   - вице-министр внутренних дел
Амантай Акрамович             Республики Казахстан
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникации
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Бурибаев                    - вице-министр культуры Республики
Аскар Исмаилович              Казахстан
Сарыбеков                   - вице-министр образования и науки
Махметгали Нургалиевич        Республики Казахстан
Уразов                      - вице-министр связи и информации
Нурай Нургожаевич             Республики Казахстан
Карбузов                    - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Досымбетов                  - генеральный секретарь Национального
Тимур Камалович               олимпийского комитета Республики
Казахстан (по согласованию)
Хайдаров                    - начальник управления туризма,
Хаирболат Саламатович         физической культуры и спорта акимата
города Алматы

Халықаралық әуесқой бокс қауымдастығының конгресін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетін құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 7 қазандағы № 139-ө Өкімі
2010 жылғы 29 қазан - 5 қараша кезеңінде Алматы қаласында Халықаралық әуесқой бокс қауымдастығының конгресін (бұдан әрі - Конгресс) сапалы дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Конгресті дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің (бұдан әрі - Ұйымдастыру комитеті) құрамы бекітілсін.
2. Ұйымдастыру комитеті 2010 жылғы 20 қазанға дейінгі мерзімде Конгресті дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының жоспарын әзірлесін және бекітсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 7 қазандағы
№ 139-ө өкімімен
бекітілген
Халықаралық әуесқой бокс қауымдастығының конгресін дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы
Есімов                      - Алматы қаласының әкімі, төраға
Ахметжан Смағұлұлы
Қанағатов                   - Қазақстан Республикасы Туризм және
Елсияр Баймұхамедұлы          спорт министрлігі Спорт комитетінің
төрағасы, төрағаның орынбасары
Әбілғазин                   - «Қазақстандық бокс федерациясы» заңды
Данияр Рүстемұлы              тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша), төрағаның
орынбасары
Хавлахат                    - Қазақстан Республикасы Туризм және
Болат                         спорт министрлігінің Спорт комитеті
«Ұлттық штаттық командалар және спорт
резерві дирекциясы» республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны жоғары
жетістіктер спорты және халықаралық
байланыстар басқармасының бастығы,
хатшы
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы             министрлігінің жауапты хатшысы
Садықов                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Болат Нұрмырзаұлы             министрлігінің жауапты хатшысы
Әубәкіров                   - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Амантай Акрамұлы              вице-министрі
Бектұров                    - Қазақстан Республикасының Көлік
Азат Ғаббасұлы                және коммуникация вице-министрі
Бөрібаев                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Асқар Ысмайылұлы              вице-министрі
Сарыбеков                   - Қазақстан Республикасының Білім
Махметғали Нұрғалиұлы         және ғылым вице-министрі
Оразов                      - Қазақстан Республикасының Байланыс
Нұрай Нұрғожаұлы              және ақпарат вице-министрі
Кәрбозов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы       министрлігінің Кедендік бақылау
комитетінің төрағасы
Досымбетов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тимур Камалұлы                олимпиада комитетінің бас хатшысы
(келісім бойынша)
Хайдаров                    - Алматы қаласының әкімдігі туризм,
Қайырболат Саламатұлы         дене шынықтыру және спорт
басқармасының бастығы