О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2011 года № 27-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 февраля 2011 года № 27-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 декабря
2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере
обеспечения общественной безопасности"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
испол-
нения
1 2 3 4 5
1
О некоторых вопросах
объектов, подлежащих
государственной
охране
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД
Апрель*
2011 года
2
Об утверждении
Правил учреждения
охранных организаций
национальными
компаниями
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД
Июнь*
2011 года
3
О внесении изменений и дополнений в
некоторые решения
Правительства
Республики Казахстан
по вопросам
совершенствования
деятельности органов
внутренних дел в сфере обеспечения
общественной
безопасности
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД,
заинтере-
сованные
государственные
органы
Апрель
2011 года
4
Об утверждении Правил
пребывания оралманов
и членов их семей в
центрах временного
размещения
Приказ
МВД
Март
2011 года
5
Об утверждении Правил
пребывания оралманов
и членов их семей в
центрах адаптации и
интеграции оралманов
Приказ
МВД
Март
2011 года
6
Об утверждении формы
медицинского
заключения об
отсутствии противо-
показаний к владению
оружием для получения
разрешения на
приобретение оружия,
которое гражданин
Республики Казахстан
обязан предоставить в
органы внутренних дел
по месту жительства
Приказ
МЗ, МВД
Март
2011 года
7
Об утверждении Правил
деятельности центров
адаптации
несовершеннолетних
Приказ
МОН
Март
2011 года
Примечание:

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 27-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне қабылданған шаралар туралы хабарласын.
Премьер-Министр                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 23 ақпандағы
№ 27-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер
органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010
жылғы 29 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық
актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1
Мемлекеттік күзетілуге жататын объектілердің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2011 жылғы сәуір*
2
Ұлттық компаниялардың күзет ұйымдарын құру қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2011 жылғы маусым*
3
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ,
мүдделі мемлекеттік органдар
2011 жылғы сәуір
4
Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің уақытша орналастыру орталықтарында болу қағидасын бекіту туралы
Бұйрық
ІІМ
2011 жылғы наурыз
5
Оралмандар мен олардың отбасы мүшелерінің оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталықтарында болу қағидасын бекіту туралы
Бұйрық
ІІМ
2011 жылғы наурыз
6
Қазақстан Республикасының азаматы тұрғылықты жері бойынша ішкі істер органдарына ұсынуға міндетті қару сатып алуға рұқсат алу үшін қару иеленуге қарсы көрсетілімнің жоқ екендігі туралы медициналық қорытындының нысанын бекіту туралы
Бұйрық
ДСМ, ІІМ
2011 жылғы наурыз
7
Кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталықтары қызметінің қағидасын бекіту туралы
Бұйрық
БҒМ
2011 жылғы наурыз
Ескертпе:

* нормативный правовой акт в соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования деятельности органов внутренних дел в сфере обеспечения общественной безопасности" вводится в действие с 21 января 2012 года;
расшифровка аббревиатур:
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан

* «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ішкі істер органдарының қызметін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес нормативтік құқықтық акті 2012 жылғы 21 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі;
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі