О Манасовой А.Т.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 56-р
Назначить Манасову Аяну Токтагановну внештатным советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

А.Т. Манасова туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 56-ө Өкімі
Аяна Тоқтағанқызы Манасова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің штаттан тыс кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов