О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования нормотворческой деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2011 года № 63-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам совершенствования нормотворческой деятельности" (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленные согласно перечню сроки разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 мая 2011 года № 63-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 1 апреля 2011
года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
совершенствования нормотворческой деятельности"
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответствен-
ный
государст-
венный
орган
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
решения Правительства
Республики Казахстан (в
части оформления проектов
подзаконных нормативных
правовых актов,
лингвистической научной
экспертизы международных
договоров, участницей
которых намеривается
стать Республики
Казахстан и по проектам
международных договоров,
а также закрепления
обязанности
государственных органов
размещать проекты законов
на своих
интернет-ресурсах)
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Май 2011
года
2.
Об утверждении
Методических рекомендаций
по определению типовых
функций государственных
органов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Май 2011
года
3.
Об утверждении Правил
проведения правового
мониторинга нормативных
правовых актов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Май 2011
года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне норма шығармашылық қызметті жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 сәуірдегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 63-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне норма шығармашылық қызметті жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 сәуірдегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тізбеге сәйкес белгіленген мерзімде нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 3 мамырдағы
№ 63-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне норма
шығармашылық қызметті жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011
жылғы 1 сәуірдегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (заңға тәуелді актілердің жобаларын ресімдеу, Қазақстан Республикасы қатысушы болуға ниеттенетін халықаралық шарттар және халықаралық шарттардың жобалары бойынша лингвистикалық ғылыми сараптама, сондай-ақ мемлекеттік органдардың өз интернет-ресурстарында заңдардың жобаларын орналастыру міндетін бекіту бөлігінде)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2011 жылғы мамыр
2.
Мемлекеттік органдардың үлгі функцияларын айқындау жөніндегі әдістемелік ұсынымдарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2011 жылғы мамыр
3.
Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2011 жылғы мамыр
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі