Вопросы подготовки и проведения IV Всемирного курултая казахов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2011 года № 66-р
В целях обеспечения эффективной организации и проведения в период 25 - 27 мая 2011 года в городе Астане IV Всемирного курултая казахов:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав Организационного комитета по подготовке и проведению IV Всемирного курултая казахов;
2) План мероприятий по подготовке и проведению IV Всемирного курултая казахов (далее - План мероприятий).
2. Государственным органам и иным организациям (по согласованию) обеспечить надлежащее и своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом мероприятий.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство культуры Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 мая 2011 года № 66-р
Состав
Организационного комитета по подготовке
и проведению IV Всемирного курултая казахов
Кул-Мухаммед                - Министр культуры Республики Казахстан,
Мухтар Абрарулы               председатель
Телебаев                    - Вице-министр культуры Республики
Газиз Турысбекович            Казахстан, заместитель председателя
Омаров                      - председатель Комитета по языкам
Бауыржан Жумаханович          Министерства культуры Республики
Казахстан, секретарь
Акылбай                     - депутат Сената Парламента Республики
Серик Байсеитулы              Казахстан (по согласованию)
Бижанов                     - депутат Сената Парламента Республики
Ахан Хусаинович               Казахстан (по согласованию)
Мухамеджанов                - депутат Сената Парламента Республики
Тулеген Мухамеджанович        Казахстан (по согласованию)
Калижанулы Уалихан          - депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Конырбаев                   - депутат Мажилиса Парламента
Уалихан Сиянбекович           Республики Казахстан (по согласованию)
Нукетаева                   - депутат Мажилиса Парламента
Динар Жусупалиевна            Республики Казахстан (по согласованию)
Мынбай                      - заведующий Отделом внутренней
Дархан Камзабекулы            политики Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Тогжанов                    - Заместитель председателя Ассамблеи
Ералы Лукпанович              народа Казахстана - заведующий
секретариатом (по согласованию)
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Ермегияев                   - Министр туризма и спорта Республики
Талгат Амангельдиевич         Казахстан
Жумагалиев                  - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич              Казахстан
Жумагулов                   - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович           Казахстан
Каирбекова                  - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зикеновна             Казахстан
Камалиев                    - Министр транспорта и коммуникаций
Берик Сайлауович              Республики Казахстан
Касымов                     - Министр внутренних дел Республики
Калмуханбет Нурмуханбетович   Казахстан
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Есимов                      - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Тасмагамбетов               - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Абдрахманов Сауытбек        - президент акционерного общества
"Республиканская газета "Егемен
Қазақстан" (по согласованию)
Аманшаев                    - президент акционерного общества
Ермек Амирханонив             "Казахфильм" имени Ш.Айманова" (по
согласованию)
Джанаханов                  - генеральный директор товарищества с
Кайсар Кадырович              ограниченной ответственностью "Hуp
Медиа" (по согласованию)
Карин                       - секретарь Народно-демократической
Ерлан Тынымбайулы             партии "Hуp Отан" (по согласованию)
Мамашев                     - первый заместитель председателя
Талгат Асылович               Всемирной ассоциации казахов
(по согласованию)
Мамин                       - президент акционерного общества
Аскар Узакпаевич              "Национальная компания "Қазақстан темір
жолы" (по согласованию)
Тараков                     - президент акционерного общества
Александр Юрьевич             "Республиканская газета "Казахстанская
правда" (по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 мая 2011 года № 66-р
План мероприятий
по подготовке и проведению IV Всемирного курултая казахов
п/п
Наименование
мероприятии
Форма
завершения
Ответственные
за исполнение
Срок
испол-
нении
Предпо-
лагаемые
расходы,
тыс.тг.
Источ-
ник
финан-
сирова-
нии
1
2
3
4
5
6
7

Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайына дайындық және оны өткізу мәселелері
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 6 мамырдағы № 66-ө Өкімі
Астана қаласында 2011 жылғы 25 - 27 мамыр кезеңінде Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайын тиімді ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайына дайындық және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайына дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдар (келісім бойынша) Іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шаралардың тиісінше және уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 6 мамырдағы
№ 66-ө өкімімен
бекітілген
Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайына дайындық және оны өткізу
жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
құрамы
Құл-Мұхаммед                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы               министрі, төраға
Телебаев                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы             вице-министрі, төрағаның орынбасары
Омаров                      - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Бауыржан Жұмаханұлы           министрлігі Тіл комитетінің төрағасы,
хатшы
Ақылбай                     - Қазақстан Республикасы Парламенті
Серік Байсейітұлы             Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Бижанов                     - Қазақстан Республикасы Парламенті
Ақан Құсайынұлы               Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Мұхамеджанов                - Қазақстан Республикасы Парламенті
Төлеген Мұхамеджанұлы         Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Қалижанұлы Уәлихан          - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қоңырбаев                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Уәлихан Сиянбекұлы            Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Нөкетаева                   - Қазақстан Республикасы Парламенті
Динар Жүсіпәліқызы            Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Мыңбай                      - Қазақстан Республикасы Президентінің
Дархан Қамзабекұлы            Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Тоғжанов                    - Қазақстан халқы Ассамблеясы төрағасының
Ералы Лұқпанұлы               орынбасары - Хатшылық меңгерушісі
(келісім бойынша)
Әбдіқалықова                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы             халықты әлеуметтік қорғау министрі
Ермегияев                   - Қазақстан Республикасының Туризм және
Талғат Амангелдіұлы           спорт министрі
Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы               ақпарат министрі
Жұмағұлов                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы            ғылым министрі
Қайырбекова                 - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы             сақтау министрі
Камалиев                    - Қазақстан Республикасының Көлік және
Берік Сайлауұлы               коммуникация министрі
Қасымов                     - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Құлмұханбет Нұрмұханбетұлы    министрі
Жошыбаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы             министрлігінің жауапты хатшысы
Есімов                      - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Тасмағамбетов               - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Абдрахманов                 - «Егемен Қазақстан» республикалық
Сауытбек                      газеті» акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Аманшаев                    - «Ш.Айманов атындағы «Қазақфильм»
Ермек Әмірханұлы              акционерлік қоғамының президенті
(келісім бойынша)
Жанаханов                   - «Нұр Медиа» жауапкершілігі шектеулі
Қайсар Қадырұлы               серіктестігінің бас директоры
(келісім бойынша)
Қарин                       - «Нұр Отан» Халықтық-демократиялық
Ерлан Тынымбайұлы             партиясының хатшысы (келісім бойынша)
Мамашев                     - Дүниежүзі қазақтары қауымдастығы
Талғат Асылұлы                төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Мамин                       - «Қазақстан темір жолы» ұлттық
Асқар Ұзақбайұлы              компаниясы» акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Тараков                     - «Казахстанская правда» республикалық
Александр Юрьевич             газеті» акционерлік қоғамының
президенті (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 6 мамырдағы
№ 66-ө өкімімен
бекітілген
Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайына дайындық және оны өткізу
жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шара атауы
Аяқтау нысаны
Орындалуына жауаптылар
Орындалу мерзімі
Болжанған шығыстар, мың тг.
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7

1. Методическое, содержательное обеспечение
1.
Подготовка проекта
выступления Главы
государства
Проект
доклада
МК, ВАК (по
согласованию)
10 мая
2011
года
Не
требуется
2. Организационно-техническое обеспечение
2.
Подготовка и проведение
заседаний
Организационного комитета
Протокол
МК
Мая
2011
года
Не
требуется
3.
Закрепление
(встречи/проводы,
сопровождение)
официальных гостей
Курултая за
государственными органами
Графики
встреч/
проводов
МК, акимат
города Астаны,
заинтересован-
ные
государствен-
ные органы,
ВАК (по
согласованию)
2 мая
2011
года
Не
требуется
4.
Формирование списка
делегатов Курултая,
отправка приглашении,
выдача виз и обеспечение
их приезда в Казахстан
Список
МК, МИД, ВАК
(по
согласованию)
10 мая
2011
года
Не
требуется
5.
Аренда зала (оплата услуг
связи, коммунальные
платежи, обязательные
платежи в бюджет, налоги
и т.д.) оплата
услуг, обеспечение
канцелярскими товарами,
видео и фото съемки,
изготовление логотипов
для сувениров Курултая
Информация
в МК
ВАК (по
согласованию)
10 мая
2011
года
5456
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
6.
Организация проезда
делегатов Курултая
железнодорожным
транспортом по маршруту
Алматы - Астана - Алматы
Информация
в МК
МТК, АО «ПК
«Қазакстан
темір жолы»
(по
согласованию),
ВАК (по
согласованию)
10 мая
2011
года
4 500
За счет
средств
АО «ПК
«Қазақ-
стан
темір
жолы»
7.
Подготовка раздаточных
материалов для участников
Курултая (пригласительные
билеты, конверты, бейджи,
программы)
Пакет
раздаточных
документов
МК, ВАК (по
согласованию)
15 мая
2011
года
4474,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
8.
Изготовление памятных
сувениров для участников
Курултая (футболки,
бейсболки)
Сувениры по
списку
МК, ВАК (по
согласованию)
15 мая
2011
года
1200
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
9.
Обеспечение выпуска
сборника документов
Курултая, генеалогии
(шежіре) Ассоциации и
специального номера
журнала «Алтын бесік»
Выпуск
сборника и
журнала
МК, ВАК (по
согласованию)
15 мая
2011
года
1400
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
10.
Оформление города: на
месте проведения
Курултая, в аэропорту и
по маршрутам следования
участников и гостей
Эскиз
оформления
города,
лозунги,
билборды и
пилоны
Акимат города Астаны
20 мая
2011
года
Не
требуется
11.
Организация пунктов
медицинской помощи в
местах проведения
Курултая
План
действий
МЗ, акимат
города Астаны
23-28
мая 2011
года
Не
требуется
12.
Обеспечение безопасности
участников и
общественного порядка в
период проведения
Курултая
План
действий
МВД
23-28
мая 2011
года
Не
требуется
13.
Организация встречи,
регистрации, размещения в
гостиницах, питания,
транспортного
обслуживания делегатов
Курултая
Бронирова-
ние номеров
МК, акимат
города Астаны,
ВАК (по
согласованию)
24 мая
2011
года

1. Әдістемелік, мазмұндық қамтамасыз ету
1.
Мемлекет басшысының сөйлейтін сөзінің жобасын дайындау
Баяндама жобасы
ММ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 10 мамыр
Талап етілмейді
2. Ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз ету
2.
Ұйымдастыру комитетінің отырыстарын дайындау және өткізу
Хаттама
MM
2011 жылғы мамыр
Талап етілмейді
3.
Құрылтайдың ресми қонақтарын мемлекеттік органдарға бекітіп беру (қарсы алу/шығарып салу, бірге жүру)
Қарсы алу/ шығарып салу кестелері
ММ, Астана қаласының әкімдігі, мүдделі мемлекеттік органдар, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 2 мамыр
Талап етілмейді
4.
Құрылтай делегаттарының тізімін жасау, шақыру қағаздарын жіберу, визалар беру және олардың Қазақстанға келуін қамтамасыз ету
Тізім
MM, СІМ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 10 мамыр
Талап етілмейді
5.
Залды жалға алу (байланыс қызметтерін, коммуналдық төлемдерді, бюджетке төленетін міндетті төлемдер, салықтар және т.б. төлеу) қызметтерге ақы төлеу, кеңсе тауарларымен қамтамасыз ету, бейне және суретке түсіру, Құрылтайдың кәдесыйларына логотип жасау
ММ-ге ақпарат
ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 10 мамыр
5456
Республикалық бюджет
6.
Құрылтай делегаттарының темір жол көлігімен Алматы - Астана - Алматы бағыты бойынша жол жүруін ұйымдастыру
ММ-ге ақпарат
ККМ, «Қазақстан темір жолы» ҰҚ» АҚ (келісім бойынша), ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 10 мамыр
4500
«Қазақстан темір жолы» ҰҚ» АҚ қаражаты есебінен
7.
Құрылтайға қатысушылар үшін үлестіру материалдарын дайындау (шақыру билеттері, конверттер, бейдждер, бағдарламалар)
Таратылатын құжаттар пакеті
ММ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 15 мамыр
4474,0
Республикалық бюджет
8.
Құрылтайға қатысушылар үшін естелік кәдесыйлар дайындау (футболкалар, бейсболкалар)
Кәдесыйлар тізім бойынша
ММ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 15 мамыр
1200
Республикалық бюджет
9.
Құрылтайдың құжаттар жинағын, Қауымдастық шежіресін және «Алтын бесік» журналының арнайы нөмірін шығаруды қамтамасыз ету
Жинақ пен журнал шығару
ММ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 15 мамыр
1400
Республикалық бюджет
10.
Қаланың Құрылтай өтетін жерлерін, әуежайды және қатысушылар мен қонақтар жүретін бағыттарды безендіру
Қаланы безендіру нобайы, ұрандар, билбордтар, пилоналар
Астана қаласының әкімдігі
2011 жылғы 20 мамыр
Талап етілмейді
11.
Құрылтай өткізілетін орындарда медициналық көмек пункттерін ұйымдастыру
Іс-қимыл жоспары
ДСМ, Астана қаласының әкімдігі
2011 жылғы 23-28 мамыр
Талап етілмейді
12.
Құрылтайды өткізу кезеңінде қатысушылардың қауіпсіздігі мен қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету
Іс-қимыл жоспары
ІІМ
2011 жылғы 23-28 мамыр
Талап етілмейді
13.
Құрылтай делегаттарын қарсы алуды, тіркеуді, қонақ үйлерге орналастыруды, тамақтандыруды, көлікпен қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Нөмірлерді брондау
ММ, Астана қаласының әкімдігі, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 24 мамыр

74 109,5
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
14.
Организация показа нового
произведения АО
«Казахфильм»
Информация
в МК
АО
"Казахфильм"
(по
согласованию),
ВАК (по
согласованию)
24 мая
2011
года
Не
требуется
15.
Обеспечение
благоустройства
прилегающей территории в
местах проведения
мероприятий и
бесперебойной подачи
электроэнергии
Благоуст-
ройство
Акимат
г. Астаны
24-27
мая 2011
года
Не
требуется
3. Проведение IV Всемирного курултая казахов
16.
Организация
торжественного возложения
цветов к монументу
«Қазақ елі»
Выезд к
монументу
«Қазақ елі»
МК, акимат
города Астаны,
ВАК (по
согласованию)
25 мая
2011
года
360,0
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
17.
Организация экскурсии по
культурно-историческим
местам Астаны для
делегатов Курултая
Информация
в МК
Акимат города
Астаны, ВАК
(по
согласованию)
25 мая
2011
года
Не
требуется
18.
Организация работы
комплекса «Этноауыл»
Информация
в МК
Акимат города
Астаны, ВАК
(по
согласованию)
25 мая
2011
года
Не
требуется
19.
Организация футбольного
турнира среди молодежи,
прибывшей из-за рубежа
Футбольный
турнир
МТС, ВАК (по
согласованию)
26 мая
2011
года
Не
требуется
20.
Организация соревнований
по национальным видам
спорта
Соревнова-
ния
МТС, ВАК (по
согласованию)
26 мая
2011
года
Не
требуется
21.
Организация
торжественного открытия
IV Всемирного курултая
казахов
Открытое
МК, ВАК (по
согласованию)
27 мая
2011
года
Не
требуется
22.
Организация
торжественного приема от
имени Президента
Республики Казахстан
Прием
УДП (по
согласованию),
МК, ВАК (по
согласованию)
27 мая
2011
года
УДП
в рамках
бюджетной
программы
«001»
23.
Обеспечение показа
участникам Курултая оперы
«Кыз-Жибек» в постановке
НТОБ им. К. Байсеитовой и
концертной программы
Опера и
концерт
МК, ВАК (по
согласованию)
27 мая
2011
года
13 000,5
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
4. Информационное обеспечение
24.
Подготовка пресс-релизов
и информационных
материалов для СМИ
Пресс-релиз
МК, ВАК (по согласованию)
15 мая
2011
года
Нe
требуется
25.
Обеспечение
информационного
сопровождения мероприятий
в казахстанских СМИ
Размещение
информации
в СМИ
МСИ
20-28
мая 2011
года
В рамках
бюджетной
программы
«025»
26.
Итоговая информация по
проведению IV Всемирного
курултая казахов
Информация
в
Правитель-
ство
Республики
Казахстан
МК
Июнь
2011
года
Не
требуется
Всего:
100 000
тыс.
тенге
Респуб-
ликанс-
кий
бюджет
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МК - Министерство культуры Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
УДП - Управление делами Президента Республики Казахстан
ВАК - Всемирная ассоциация казахов
АО "НК "Қазақстан темір жолы" - акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
АО "Казахфильм" - акционерное общество "Казахфильм" имени Ш.Айманова
НТОБ им. К.Байсеитовой- Национальный театр оперы и балета им К. Байсеитовой
СМИ - средства массовой информации

74 109,5
Республикалық бюджет
14.
«Қазақфильм» АҚ-ның жаңа туындысын көрсетуді ұйымдастыру
ММ-ге ақпарат
«Қазақфильм» АҚ (келісім бойынша), ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 24 мамыр
Талап етілмейді
15.
Іс-шаралар өтетін орындардың іргелес аумақтарын абаттандыру және үздіксіз электр энергиясын беруді қамтамасыз ету
Абаттандыру
Астана қаласының әкімдігі
2011 жылғы 24-27 мамыр
Талап етілмейді
3. Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайын өткізу
16.
«Қазақ елі» монументіне салтанатты түрде гүл шоқтарын қоюды ұйымдастыру
«Қазақ елі» монументіне бару
ММ, Астана қаласының әкімдігі, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 25 мамыр
360,0
Республикалық бюджет
17.
Құрылтай делегаттары үшін Астананың мәдени-тарихи орындарына экскурсия ұйымдастыру
ММ-ге ақпарат
Астана қаласының әкімдігі, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 25 мамыр
Талап етілмейді
18.
«Этноауыл» кешенінің жұмысын ұйымдастыру
ММ-ге ақпарат
Астана қаласының әкімдігі, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 25 мамыр
Талап етілмейді
19.
Шетелден келген жастар арасында футбол турнирін ұйымдастыру
Футбол турнирі
ТСМ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 26 мамыр
Талап етілмейді
20.
Ұлттық спорт түрлері бойынша жарыстар ұйымдастыру
Жарыстар
ТСМ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 26 мамыр
Талап етілмейді
21.
Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайының салтанатты ашылуын ұйымдастыру
Ашылу
ММ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 27 мамыр
Талап етілмейді
22.
Қазақстан Республика Президентінің атынан салтанатты қабылдау өткізуді ұйымдастыру
Қабылдау
ПІБ (келісім бойынша), MM, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 27 мамыр
ПІБ «001» бюджеттік бағдарламасы аясында
23.
Құрылтайға қатысушыларға К.Байсейітова атындағы ҰОБТ «Қыз Жібек» операсын және концерттік бағдарламаны көрсетуді қамтамасыз ету
Опера және концерт
MM, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 27 мамыр
13000,5
Республикалық бюджет
4. Ақпараттық қамтамасыз ету
24.
БАҚ үшін баспасөз-релиздерін және ақпараттық материалдар дайындау
Баспасөз-релиз
ММ, ДҚҚ (келісім бойынша)
2011 жылғы 15 мамыр
Талап етілмейді
25.
Қазақстандық БАҚ-та шараларды ақпараттық сүйемелдеуді қамтамасыз ету
БАҚ-та ақпарат орналастыру
БАМ
2011 жылғы 20-28 мамыр
«025» бюджеттік бағдарламасы аясында
26.
Дүниежүзі қазақтарының IV құрылтайын өткізу жөніндегі қорытынды ақпарат
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
MM
2011 жылғы маусым
Талап етілмейді
Барлығы:
100 000 мың теңге
Республикалық бюджет
Ескерту:
Аббревиатураның толық жазылуы:
MM - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
ПІБ - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
ДҚҚ - Дүниежүзі қазақтарының қауымдастығы
«Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ - «Қазақстан темір жолы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
«Қазақфильм» АҚ - Ш.Айманов атындағы «Қазақфильм» акционерлік қоғамы
К.Байсейітова атындағы ҰОБТ - К.Байсейітова атындағы Ұлттық опера және балет театры
БАҚ - бұқаралық ақпарат құралдары