Об Егимбаевой Ж.Д.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 74-р
Назначить Егимбаеву Жанну Дачеровну заместителем Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Ж.Д. Егімбаева туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 71-ө Өкімі
Жанна Дачеровна Егімбаева Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов