О создании рабочей группы по выработке предложений по восстановлению популяции тигра в Казахстане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 87-р
В целях выработки предложений по восстановлению популяции тигра в Казахстане:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ашим                        - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасулы           Республики  Казахстан, руководитель
Нысанбаев                   - председатель Комитета лесного и
Ерлан Нуралиевич              охотничьего хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Карибжанова                 - директор Департамента экологической
Галия Токтарбековна           политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь
Досымбеков                  - заместитель акима Алматинской области
Тынышбай Досымбекович
Айгарина                    - начальник управления печатных средств
Алия Бахытовна                массовой информации Министерства связи
и информации Республики Казахстан
Жуанышпаева                 - начальник управления правового
Алия Тюлегеновна              обеспечения Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Ильмалиева                  - начальник управления научно-технических
Гульнар Бахытовна             программ и проектов Комитета науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Мейрембеков                 - начальник управления анализа и
Кайрат Амангельдинович        планирования природопользования
Департамента стратегии использования
природных ресурсов Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Сарсенбаев                  - начальник управления Департамента
Айдос Абдьсакипович           планирования, анализа исполнения и
оценки реализации бюджетных программ в
сфере материального производства
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жанисбаев                   - эксперт департамента экспертизы
Даурен Казбекович             международных договоров Министерства
юстиции Республики Казахстан
Мелдебеков                  - директор Республиканского
Алихан Мелдебекович           государственного предприятия «Институт
зоологии» Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Байдаулетов                 - главный научный сотрудник
Рысбек Жаппарбекулы           Республиканского государственного
предприятия «Институт зоологии»
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Алтынбеков                  - начальник управления земельных
Турар Ахметович               отношений Карагандинской области
Копбосынов                  - начальник управления земельных
Бахтияр Бейсембаевич          отношений Жамбылской области
Абдрахманов                 - заместитель начальника управления
Айдос Рахымжанович            земельных отношений Алматинской области
Мамиев                      - начальник Алматинской областной
Темирлан Болатович            территориальной инспекции лесного и
охотничьего хозяйства.

Қазақстанда жолбарыс популяциясын қалпына келтіру туралы ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 87-ө Өкімі
Қазақстанда жолбарыс популяциясын қалпына келтіру туралы ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әшім                         - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы            ортаны қорғау министрі, жетекшi
Нысанбаев                    - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ерлан Нұралыұлы                шаруашылығы министрлігі Орман және
аңшылық шаруашылық комитетінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Кәрібжанова                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Ғалия Тоқтарбекқызы            қорғау министрлігі Экологиялық саясат
және орнықты даму департаментінің
директоры, хатшы
Досымбеков                   - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Тынышбай Досымбекұлы
Айғарина                     - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Әлия Бахытқызы                 ақпарат министрлігі баспа бұқаралық
ақпарат құралдары басқармасының
бастығы
Жуанышпаева                  - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Әлия Төлегенқызы               басқару агенттігі құқықтық қамтамасыз
ету басқармасының бастығы
Ілмәлиева                    - Қазақстан Республикасы Білім және
Гүлнәр Бақытқызы               ғылым министрлігі Ғылым комитеті
ғылыми-техникалық бағдарламалар және
жобалар басқармасының бастығы
Мейрембеков                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Қайрат Амангелдіұлы            шаруашылығы министрлігі Табиғи
ресурстарды пайдалану стратегиясы
департаменті табиғатты пайдалануды
талдау және жоспарлау басқармасының
бастығы
Сәрсенбаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Айдос Әбдісақыпұлы             министрлігі Материалдық өндіріс
саласында бюджеттік бағдарламаларды
жоспарлау, олардың атқарылуын талдау
және іске асырылуын бағалау
департаментінің бастығы
Жанисбаев                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Даурен Қазбекұлы               министрлігі Халықаралық шарттарды
сараптау департаментінің сарапшысы
Мелдебеков                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Әлихан Мелдебекұлы             ғылым министрлігі «Зоология институты»
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
директоры
Байдәулетов                  - Қазақстан Республикасы Білім және
Рысбек Жаппарбекұлы            ғылым министрлігі «Зоология институты»
республикалық мемлекеттік кәсіпорнының
бас ғылыми қызметкері
Алтынбеков                   - Қарағанды облысы Жер қатынастары
Тұрар Ахметұлы                 басқармасының бастығы
Көпбосынов                   - Жамбыл облысы Жер қатынастары
Бахтияр Бейсембайұлы           басқармасының бастығы
Әбдірахманов                 - Алматы облысы Жер қатынастары
Айдос Рақымжанұлы              басқармасы бастығының орынбасары
Мамиев                       - Алматы облыстық орман және аңшылық
Темірлан Болатұлы              шаруашылығы аумақтық инспекциясының
бастығы.

2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2011 года выработать предложения о целесообразности подписания Соглашения о сотрудничестве между Республикой Казахстан и Всемирным фондом природы по восстановлению популяции тигра в Казахстане, о мерах по его реализации и представить информацию в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 1 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы мен Дүниежүзілік табиғат қоры арасындағы Қазақстанда жолбарыс популяциясын қалпына келтіру жөніндегі ынтымақтастық туралы келісімге қол қоюдың орындылығы туралы, оны іске асыру жөніндегі шаралар туралы ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат берсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов