О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам центров обслуживания населения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 112-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам центров обслуживания населения" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и в установленном законодательством порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 августа 2011 года № 112-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2011
года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам центров
обслуживания населения"
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государст-
венный
орган,
ответствен-
ный за
исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и
дополнений в некоторые
решения Правительства
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСИ (созыв),
МФ, АУЗР
Август
2011 года
2.
О внесении изменений и
дополнений в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 20 июля 2010
года № 745
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭРТ
(созыв),
МСИ, МФ,
МТСЗН, МОН,
МО ,МЗ,
АДСиЖКХ
Сентябрь
2011 года
3.
Об утверждении
критериев социально
значимых услуг
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭРТ
(созыв),
МСИ, МФ
Август
2011 года
4.
Об утверждении Правил
отбора государственных
услуг, подлежащих оказанию
через центры обслуживания
населения
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСИ (созыв),
МФ, МЭРТ
Август
2011 года
5.
Об утверждении Правил
информационного обмена
информационной системы
центров обслуживания
населения с
государственными
информационными системами
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСИ (созыв),
МФ
Август
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АУЗР - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
МОН - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МЗ - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халыққа қызмет көрсету орталықтарының мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 112-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халыққа қызмет көрсету орталықтарының мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 25 тамыздағы
№ 112-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық
актілеріне халыққа қызмет көрсету орталықтарының мәселелері
бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 21 шілдедегі
Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Актiнiң нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттiк орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БАМ (жинақтау), Қаржымині, ЖРА
2011 жылғы тамыз
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭДСМ (жинақтау), БАМ, Қаржымині, Еңбекмині, БҒМ, Қорғанысмині, ДСМ, ҚТҮКШІА
2011 жылғы қыркүйек
3.
Әлеуметтік маңызы бар  қызмет критерийлерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭДСМ (жинақтау), БАМ, Қаржымині,
2011 жылғы тамыз
4.
Халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметтерді іріктеу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БАМ (жинақтау), Қаржымині, ЭДСМ
2011 жылғы тамыз
5.
Мемлекеттік ақпараттық жүйелер арқылы халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпарат жүйесінің ақпарат алмасу қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
БАМ (жинақтау), Қаржымині
2011 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
БАМ - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ЭДСМ - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ЖРА - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
ҚТҮКШІА - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі