О создании рабочей группы по вопросам перехода на использование национальных идентификаторов ИИН/БИН
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 121-р
В целях координации работ государственных органов по переходу на использование национальных идентификаторов ИИН/БИН:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович           Казахстан, заместитель руководителя
Брусенко                    - главный эксперт Налогового комитета
Евгений Владимирович          Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Ашим                        - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садуакасулы           Республики Казахстан
Айдапкелов                  - ответственный секретарь Агентства
Нурболат Сергалиевич          Республики Казахстан по статистике
Дуйсенова                   - ответственный секретарь Министерства
Тамара Босымбековна           труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Дюсембаев                   - вице-министр транспорта и коммуникаций
Еркын Сейдегалиевич           Республики Казахстан
Толибаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан
Сарсенов                    - вице-министр связи и информации
Сакен Сейтжаппарович          Республики Казахстан
Курмангалиева               - вице-министр здравоохранения Республики
Аида Даденовна                Казахстан
Аюбаев                      - заместитель председателя Комитета
Мейрам Акатович               миграционной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Бектенов                    - заместитель председателя Комитета
Олжас Абаевич                 регистрационной службы и оказания
правовой помощи Министерства юстиции
Республики Казахстан
Макажанов                   - заместитель Председателя Агентства
Ныгмеджан Койшибаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Жамаубаев                   - директор Департамента координации
Ерулан Кенжебекович           Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 1 января 2012 года осуществлять мероприятия по координации работы государственных органов по переходу на использование идентификационных номеров ИИН/БИН.
3. Определить периодичность проведения заседаний рабочей группы ежедекадно.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов

ЖСН/БСН ұлттық сәйкестендірушілерді пайдалануға көшіру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 121-ө Өкімі
Мемлекеттiк органдардың ЖСН/БСН ұлттық сәйкестендірушілерді пайдалануға көшуі жөніндегі жұмысын үйлестіру мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                  – Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы           Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Шолпанқұлов               – Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы          вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Брусенко                  – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Евгений Владимирович        Салық комитетінің бас сарапшысы, хатшы
Әшім                      – Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрғали Сәдуақасұлы         қорғау министрі
Айдапкелов                – Қазақстан Республикасы Статистика
Нұрболат Серғалиұлы         агенттігінің жауапты хатшысы
Дүйсенова                 – Қазақстан Республикасы Еңбек және
Тамара Босымбекқызы         халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің
жауапты хатшысы
Дүйсенбаев                – Қазақстан Республикасының Көлік және
Еркін Сейдеғалиұлы          коммуникация вице-министрі
Толыбаев                  – Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы              шаруашылығы вице-министрі
Сәрсенов                  – Қазақстан Республикасының Байланыс және
Сәкен Сейітжаппарұлы        ақпарат вице-министрі
Құрманғалиева             – Қазақстан Республикасының Денсаулық
Аида Дәденқызы              сақтау вице-министрі
Аюбаев                    – Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Мейрам Ақатұлы              министрлігінің Көші-қон полициясы
комитеті төрағасының орынбасары
Бектенов                  – Қазақстан Республикасы Әділет
Олжас Абайұлы               министрлігінің Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету комитеті
төрағасының орынбасары
Мақажанов                 – Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Нығметжан Қойшыбайұлы       басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Жамаубаев                 – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Ерұлан Кенжебекұлы          Үйлестіру департаментінің директоры
(келісім бойынша).
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 қаңтарға дейінгі мерзімде мемлекеттiк органдардың ЖСН/БСН ұлттық сәйкестендіру нөмірлерін пайдалануға көшуі бойынша жұмысын үйлестіру жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Жұмыс тобының отырыстарын өткізу кезеңділігі әрбір он күн сайын деп белгіленсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов