О внесении дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 58-р "Об организационных мероприятиях по подготовке и проведению республиканских и международных соревнований в 2011 году в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер Министра Республики Казахстан от 21 сентября 2011 года № 130-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 апреля 2011 года № 58-р «Об организационных мероприятиях по подготовке и проведению республиканских и международных соревнований в 2011 году в Республике Казахстан» следующие дополнения:
приложение к указанному распоряжению дополнить строками, порядковые номера 24, 25, следующего содержания:
«
24
Кубок Мира UCI по
велосипедному
спорту (трек)
04-06
ноября
г. Астана
МТС, акимат города
Астаны, ОО «Федерация
велосипедного спорта»
Республики Казахстан
(по согласованию)
25
Этап Кубка Мира по
конькобежному
спорту
25-27
ноября
г. Астана
МТС, акимат города
Астаны, ОО «Федерация
конькобежного спорта»
Республики Казахстан
(по согласованию)
».
Премьер-Министр                            К. Масимов

"2011 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және халықаралық жарыстарды дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 58-ө өкіміне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 21 қыркүйектегі № 130-ө Өкімі
«2011 жылы Қазақстан Республикасында республикалық және халықаралық жарыстарды дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру іс-шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 58-ө өкіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкімге қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 24, 25-жолдармен толықтырылсын:
«
24.
Велосипед спортынан (тректен) UCI әлем кубогы
04-06 қараша
Астана қаласы
ТСМ, Астана қаласының әкімдігі, «Қазақстан Республикасының велосипед спорты федерациясы» ҚБ (келісім бойынша)
25.
Коньки спортынан Әлем кубогының кезеңі
25-27 қараша
Астана қаласы
ТСМ, Астана қаласының әкімдігі, «Қазақстан Республикасының коньки спорты федерациясы» ҚБ (келісім бойынша)
».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов