О подготовке и проведении рабочего визита Премьер-Министра Грузии Николоза Гилаури в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 декабря 2011 года № 148-р
В целях подготовки и проведения рабочего визита Премьер-Министра Грузии Н.Гилаури в Республику Казахстан:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению рабочего визита Премьер-Министра Грузии Н.Гилаури в Республику Казахстан 6-7 декабря 2011 года в городе Астана (далее – визит).
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Грузии на высшем уровне по формату «1+8» согласно приложению, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2011 год по программам 001 «Обеспечение деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан».
3. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Грузии в аэропорту города Астана, в местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Премьер-Министра Грузии Н.Гилаури над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астана;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астана.
5. Министерству связи и информации Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Министерству культуры Республики Казахстан организовать концертную программу во время ужина и официального приема от имени Премьер-Министра Республики Казахстан.
7. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Грузии в аэропорту города Астана.

Грузия Премьер-Министрі Николоз Гилауридің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 148-ө Өкімі
Грузия Премьер-Министрі Н. Гилауридің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі 2011 жылғы 6-7 желтоқсанда Астана қаласында Грузия Премьер-Министрі Н. Гилауридің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі – сапар) дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес Грузияның ресми делегациясы мүшелеріне «1+8» форматы бойынша жоғары деңгейде қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2011 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету», 003 «Халықтың республикалық деңгейдегі санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының әуежайында, тұратын және баратын орындарында Грузияның ресми делегациясы мүшелерінің қауіпсіздігін, жүретін бағыттар бойынша ілесіп жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Грузия Премьер-Министрі Н.,Гилауридің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасының аумағы үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі сапарды бұқаралық ақпарат құралдарында жария етуді қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан кешкі ас пен ресми қабылдау уықытында концерттік бағдарламаны ұйымдастырсын.
7. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Грузияның ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және шығарып салу уақытында тиісті жәрдем көрсетуді қамтамасыз етсін.

8. Акимату города Астана обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Грузии в аэропорту города Астана, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, а также организацию культурных программ.
9. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 декабря 2011 года № 148-р
Организационные меры
по обслуживанию членов официальной делегации Грузии
1. Размещение членов официальной делегации Грузии (по формату 1+8) и сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице города Астана.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астана при встрече и проводах официальной делегации Грузии.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины) от имени Премьер-Министра Республики Казахстан в честь Премьер-Министра Грузии в городе Астана.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Грузии.
6. Цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации Грузии, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации Грузии, а также сопровождающих лиц.
9. Обеспечение оплаты аренды залов в гостинице г.Астана.

8. Астана қаласының әкімдігі Грузияның ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу және оларды шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларын орындауды, әуежайды және көшелерді безендіруді, баратын орындарға ілесіп жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаларды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
9. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 148-ө өкіміне
қосымша
Грузияның ресми делегациясы мүшелерін қамтамасыз ету және
оларға қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Грузия ресми делегациясының мүшелерін (1+8 форматы бойынша) және Қазақстан Республикасының Президенті Күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласындағы қонақ үйге орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждерді, сапар бағдарламаларын, автокөліктерге арнайы рұқсаттамаларды, куверттік карталарды, қабылдауға шақыруларды) дайындау.
3. Грузияның ресми делегациясын қарсы алу және оларды шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің атынан Астана қаласында Грузия Премьер-Министрінің құрметіне қабылдауларды (таңғы асты, түскі асты, кешкі асты) ұйымдастыру.
5. Делегацияның басшысы мен ресми делегация мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Іс-шаралар өткізілетін орындарды гүлмен безендіру.
7. Грузияның ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, сондай-ақ ілесіп жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Грузия ресми делегацияның басшысына және мүшелеріне, сондай-ақ ілесіп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.
9. Астана қаласындағы қонақ үйдің залдарын жалға алу төлемін қамтамасыз ету.