О внесении изменений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 октября 2007 года № 320-р "Об утверждении графика разработки новых и пересмотра действующих методик по нормированию численности персонала, расходов сырья, материалов, топлива, энергии субъектов естественных монополий" и от 16 сентября 2010 года № 132-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 161-р
Внести изменения в следующие распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от
30 октября 2007 года № 320-р «Об утверждении графика разработки новых и пересмотра действующих методик по нормированию численности персонала, расходов сырья, материалов, топлива, энергии субъектов естественных монополий»:
в графике разработки новых и пересмотра действующих методик по нормированию численности персонала, расходов сырья, материалов, топлива, энергии субъектов естественных монополий, утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 30 и 31, исключить;
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от
16 сентября 2010 года № 132-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года «Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации»:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года «Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5, строк, порядковые номера 82, 83, изложить в следующей редакции:
«декабрь 2012 года».
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң "Табиғи монополия субъектiлерi персоналының санын, шикiзатының, материалдарының, отынының, энергиясының шығыстарын нормалау жөнiнде жаңа әдiстемелер әзiрлеу және қолданыстағыларын қайта қарау кестесiн бекiту туралы" 2007 жылғы 30 қазандағы № 320-ө және "Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шiлдедегi Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" 2010 жылғы 16 қыркүйектегi № 132-ө өкiмдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 161-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің мынадай өкімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) «Табиғи монополия субъектiлерi персоналының санын, шикiзатының, материалдарының, отынының, энергиясының шығыстарын нормалау жөнiнде жаңа әдiстемелер әзiрлеу және қолданыстағыларын қайта қарау кестесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2007 жылғы 30 қазандағы № 320-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген табиғи монополия субъектiлерi персоналының санын, шикiзатының, материалдарының, отынының, энергиясының шығыстарын нормалау жөнiнде жаңа әдiстемелер әзiрлеу және қолданыстағыларын қайта қарау кестесiнде:
реттік нөмірлері 30 және 31-жолдар алып тасталсын;
2) «Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шiлдедегi Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2010 жылғы 16 қыркүйектегi № 132-ө өкiмінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесiнде:
реттік нөмірлері 82, 83-жолдардың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2012 жылғы желтоқсан».
Премьер-Министр                            К. Мәсімов