Об утверждении графика проведения интернет-конференций на портале "www.e-gov.kz" с участием руководителей местных исполнительных органов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года № 29
1. Утвердить прилагаемый график проведения интернет-конференций на портале «www.e-gov.kz» с участием руководителей местных исполнительных органов (далее – график).
2. Местным исполнительным органам обеспечить своевременное исполнение графика и в двухдневный срок после проведения мероприятия направить в Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан информацию об исполнении графика.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан ежеквартально к 1 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, вносить в Правительство Республики Казахстан сводную информацию об исполнении графика.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 февраля 2012 года № 29
График
проведения интернет-конференций на портале «www.e-gov.kz»
с участием руководителей местных исполнительных органов
(срок реализации: март – октябрь 2012 года)
Тематическое направление
Ф.И.О.
Должность
Срок
проведения
2012 г.
1.
О ходе реализации в
регионах приоритетных
направлений  Послания
Президента Республики
Казахстан Назарбаева Н.А.
народу Казахстана от
27 января 2012 года
«Социально-экономическая
модернизация – главный
вектор развития Казахстана»
Тасмагамбетов
Имангали Нургалиевич
Аким города Астаны
март
2.
Кожамжаров
Кайрат Пернешович
Аким Акмолинской
области
март
3.
Мырзахметов
Аскар Исабекович
Аким Южно-
Казахстанской области
апрель
4.
Мусаханов
Ансар Турсынханович
Аким Алматинской
области
апрель
5.
Мухамбетов
Архимед Бегежанович
Аким Актюбинской
области
май
6.
Рыскалиев
Бергей Саулебаевич
Аким Атырауской
области
май
7.
Мухамеджанов
Бауржан Алимович
Аким Мангистауской
области
июнь
8.
Кусаинов Абельгази
Калиакпарович
Аким Карагандинской
области
июнь
9.
Бозымбаев Канат
Алдабергенович
Аким Жамбылской области
июль
10.
Куандыков Болатбек
Баянович
Аким Кызылординской области
июль
11.
Билялов Серик
Султангазиевич
Аким Северо-
Казахстанской
области
август
12.
Ногаев
Нурлан Асқарович
Аким Западно-
Казахстанской области
август
13.
Садуакасов
Нуралы Мустафинович
Аким Костанайской
области
сентябрь
14.
Есимов Ахметжан
Смагулович
Аким города Алматы
сентябрь
15.
Сапарбаев
Бердыбек Машбекович
Аким Восточно-
Казахстанской области
октябрь
16.
Арын Ерлан Мухтарулы
Аким Павлодарской области
октябрь

Жергілікті атқарушы органдар басшыларының қатысуымен "www.e-gov.kz" порталында интернет-конференциялар өткізу кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 15 ақпандағы № 29-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған жергілікті атқарушы органдар басшыларының қатысуымен «www.e-gov.kz» порталында интернет-конференциялар өткізу кестесі (бұдан әрі – кесте) бекітілсін.
2. Жергілікті атқарушы органдар кестенің уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және іс-шара өткізілгеннен кейін екі күн мерзімде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне кестенің орындалуы туралы ақпарат жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніне Қазақстан Республикасының Үкіметіне кестенің орындалуы туралы жиынтық ақпарат енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 15 ақпандағы
№ 29-ө өкімімен
бекітілген
Жергілікті атқарушы органдар басшыларының қатысуымен
«www.e-gov.kz» порталында интернет-конференциялар өткізу
кестесі
(іске асыру мерзімі: 2012 жылғы наурыз – қазан)
Тақырыптық бағыт
Аты-жөні
Лауазымы
Өткізу мерзімі
2012 ж.
1.
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2012 жылғы 27 қаңтардағы «Әлеуметтік экономикалық жаңғырту – Қазақстан дамуының басты бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауы басым бағыттарының өңірлерде іске асырылу барысы туралы
Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетов
Астана қаласының әкімі
наурыз
2.
Қайрат Пернешұлы Қожамжаров
Ақмола облысының әкімі
наурыз
3.
Асқар Исабекұлы Мырзахметов
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
сәуір
4.
Аңсар Тұрсынханұлы Мұсаханов
Алматы облысының әкімі
сәуір
5.
Архимед Бегежанұлы Мұхамбетов
Ақтөбе облысының әкімі
мамыр
6.
Бергей Сәулебайұлы Рысқалиев
Атырау облысының әкімі
мамыр
7.
Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов
Маңғыстау облысының әкімі
маусым
8.
Әбілғазы Қалиақпарұлы Құсайынов
Қарағанды облысының әкімі
маусым
9.
Қанат Алдабергенұлы Бозымбаев
Жамбыл облысының әкімі
шілде
10.
Болатбек Баянұлы Қуандықов
Қызылорда облысының әкімі
шілде
11.
Серік Сұлтанғазыұлы Біләлов
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
тамыз
12.
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев
Батыс Қазақстан облысының әкімі
тамыз
13.
Нұралы Мұстафаұлы Сәдуақасов
Қостанай облысының әкімі
қыркүйек
14.
Ахметжан Смағұлұлы Есімов
Алматы қаласының әкімі
қыркүйек
15.
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
қазан
16.
Ерлан Мұхтарұлы Арын
Павлодар облысының әкімі
қазан