О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам службы пробации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 апреля 2012 года № 65-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 февраля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам службы пробации» (далее – перечень).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный нормативный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 апреля 2012 года № 65-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 15 февраля 2012 года «О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам службы пробации»
п/п
Наименование
нормативного правового
акта
Форма акта
Ответственные
государственные
органы
Срок
исполнения
1
Об утверждении Правил
оказания социально-
правовой помощи
условно осужденным
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД (созыв),
МТСЗН, МЗ
Апрель
2012 года
2
Об утверждении перечня
электронных средств
слежения, используемых
службой пробации
уголовно-исполнительной
инспекции
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД (созыв), МТК
Апрель
2012 года
3
Об утверждении перечня
физических лиц,
подлежащих охране
специализированными
охранными подразделениями
органов внутренних дел
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД
Апрель
2012 года
4
Об утверждении Правил
организации
деятельности службы
пробации уголовно-
исполнительной
инспекции
Приказ МВД
МВД
Апрель
2012 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МТК – Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15 ақпандағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 65-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне пробация қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15 ақпандағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актіні қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 4 сәуірдегі
№ 65-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
пробация қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар
енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 15
ақпандағы Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с
Нормативтiк құқықтық актiнiң атауы
Акт нысаны
Жауапты мемлекеттiк органдар
Орындау мерзiмi
1
Шартты түрде сотталғандарға әлеуметтік-құқықтық көмек көрсету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ (жинақтау), Еңбекмині, ДСМ
2012 жылғы сәуір
2
Қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі пайдаланатын электрондық бақылау құралдарының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ (жинақтау), ККМ
2012 жылғы сәуір
3
Iшкi iстер органдарының мамандандырылған күзет бөлiмшелерiнің күзетуі тиіс жеке тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2012 жылғы сәуір
4
Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің жұмысын ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
ІІМ бұйрығы
ІІМ
2012 жылғы сәуір
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
Еңбекмині – Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ККМ – Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі