О создании рабочей группы для выработки предложений по нормативному финансированию расходов на социальные нужды
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 80-р
В целях выработки предложений по нормативному финансированию расходов на социальные нужды:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Абылкасымова
Мадина Ерасыловна
-
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кереева
Гульбану Мейргалиевна
-
заместитель директора Департамента
социальной политики и развития
государственных органов Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Назарбаева
Дарига Нурсултановна
-
председатель Комитета по социально-
культурному развитию Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Иксанова
Гульнар Мустахимовна
-
депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Ферхо
Светлана Ивановна
-
депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Петухова
Надежда Михайловна
-
депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Галимова
Алия Кайратовна
-
ответственный секретарь Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Дуйсенова
Тамара Босымбековна
-
ответственный секретарь Министерства труда
и социальной защиты населения Республики
Казахстан
Курмангалиева
Жанна Дулатовна
-
ответственный секретарь Министерства
культуры и информации Республики Казахстан
Курмангалиева
Аида Даденовна
-
вице-министр здравоохранения Республики
Казахстан
Канагатов
Ильсияр Баймухамедович
-
заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам спорта и
физической культуры
Тихонюк
Николай Петрович
-
заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
Асылова
Бибигуль Амангельдиновна
-
директор Департамента планирования, анализа
исполнения и оценки реализации бюджетных
программ социальной сферы Министерства
финансов Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 2 июля 2012 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по нормативному финансированию расходов на социальные нужды.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Әлеуметтік қажеттіліктерге арналған шығыстарды нормативтік қаржыландыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 80-ө Өкімі
Әлеуметтік қажеттіліктерге арналған шығыстарды нормативтік қаржыландыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев
Ербол Тұрмаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Әбілқасымова
Мәдина Ерасылқызы
-
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Кереева
Гүлбану Мейірғалиқызы
-
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Әлеуметтік саясат және мемлекеттік органдарды дамыту департаменті директорының орынбасары, хатшы
Назарбаева
Дариға Нұрсұлтанқызы
-
Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Әлеуметтік-мәдени даму комитетінің төрайымы (келісім бойынша)
Ықсанова
Гүлнар Мұстахимқызы
-
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Ферхо
Светлана Ивановна
-
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Петухова
Надежда Михайловна
-
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Ғалымова
Әлия Қайратқызы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы
Дүйсенова
Тамара Босымбекқызы
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің жауапты хатшысы
Құрманғалиева
Жанна Дулатқызы
-
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Құрманғалиева
Аида Дәденқызы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қанағатов
Елсияр Баймұхамедұлы
-
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының орынбасары
Тихонюк
Николай Петрович
-
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары
Асылова
Бибігүл Амангелдіқызы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Әлеуметтік салада бюджеттік бағдарламаларды жоспарлау, олардың атқарылуын талдау және іске асырылуын бағалау департаментінің директоры
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 2 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне әлеуметтік қажеттіліктерге арналған шығыстарды нормативтік қаржыландыру жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов