О создании рабочей группы для выработки предложений по взаимодействию Республики Казахстан с Группой двадцати министров финансов и руководителей центральных банков
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2012 года № 85-р
В целях выработки предложений по включению Республики Казахстан в состав участников саммита Группы двадцати министров финансов и руководителей центральных банков (далее – саммит G-20) и инициативам Республики Казахстан по реформированию мировой экономики в рамках саммита G-20:
1) Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов
Кайрат Нематович
Заместитель Премьер-Министра Республики
Казахстан, руководитель
Жошыбаев
Рапиль Сейтханович
ответственный секретарь Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кабылбеков
Айдарбек Жапбарбекович
начальник управления многостороннего
экономического сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
секретарь
Бекетаев
Марат Бакытжанович
ответственный секретарь Министерства
юстиции Республики Казахстан
Ергожин
Даулет Едилович
вице-министр финансов Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр экономического развития и
торговли Республики Казахстан.
2) Рабочей группе в срок до 1 октября 2012 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по включению Республики Казахстан в состав участников саммита G-20 и инициативам Республики Казахстан по реформированию мировой экономики в рамках саммита G-20.
3) Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Қазақстан Республикасының Қаржы министрлері мен орталық банктер басшыларының жиырмалық тобымен өзара іс-қимылы жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 85-ө Өкімі
Қазақстан Республикасын Қаржы министрлері мен орталық банктер басшыларының жиырмалық тобының саммитіне (бұдан әрі – G-20 саммиті) қатысушылардың құрамына қосу және G-20 саммиті шеңберінде әлемдік экономиканы реформалау жөніндегі Қазақстан Республикасының бастамаларын әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов
Қайрат Нематұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Жошыбаев
Рәпіл Сейітханұлы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің жауапты хатшысы, жетекшінің орынбасары
Қабылбеков
Айдарбек Жапбарбекұлы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің көпжақты экономикалық ынтымақтастық басқармасының бастығы, хатшы
Бекетаев
Марат Бақытжанұлы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы
Ерғожин
Дәулет Еділұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі.
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 қазанға дейін Қазақстан Республикасын G-20 саммитіне қатысушылардың құрамына қосу және G-20 саммиті шеңберінде әлемдік экономиканы реформалау жөніндегі Қазақстан Республикасының бастамалары бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов