О создании рабочей группы по выработке предложений по дальнейшему обустройству и развитию инфраструктуры Государственной границы Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 мая 2012 года № 103-р
В целях выработки предложений по дальнейшему обустройству и развитию инфраструктуры Государственной границы Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мырзалиев
Нуржан Кершаизович
-
заместитель Председателя Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан – директор Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан, руководитель
(по согласованию)
Стамбеков
Турганбек
Мухаметкалиевич
-
первый заместитель директора Пограничной
службы - начальник Главного штаба
Пограничной службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан,
заместитель руководителя
(по согласованию)
Ержанов
Аманияз Касымович
-
заместитель председателя Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Иванов
Андрей Аркадьевич
-
заместитель начальника управления
Главного штаба Пограничной службы
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан, секретарь
(по согласованию)
Магжанов
Марат Идиятович
-
заместитель начальника Главного штаба
Пограничной службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Абубакиров
Серик Абдулахметович
-
начальник оперативно-розыскного
управления Комитета по борьбе с
наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Муздыбаев
Назым Кабдешович
-
начальник управления научно-технической
службы Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Акимбаев
Ернар Жумагельдинович
-
начальник управления планирования
мероприятий гражданской обороны и
обучения населения Департамента
гражданской обороны Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Иргебаев
Сериккан Байбейсенович
-
заместитель начальника Главного
управления военной полиции по юридическим
вопросам – начальник управления
уголовного преследования Главного
управления военной полиции Вооруженных
Сил Республики Казахстан
Койшибаева
Римма Адхамовна
-
исполняющая обязанности заместителя
директора по производству
Республиканского государственного
казенного предприятия «Казгеодезия»
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Бутаев
Кудайберды Мырзаханович
-
старший аналитик Государственной
фитосанитарной инспекции
агропромышленного комплекса Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Нокина
Гульнар Закировна
-
начальник управления контроля за пищевой
промышленностью и обеспечения
безопасности объектов Комитета
ветеринарного контроля Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Кожахмет
Мадияр Дюйсембаевич
-
директор Департамента молодежной политики
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Калдыбаев
Марат Махметулы
-
начальник управления Департамента
научно-технической политики и норм
Агентства Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства
Талекенов
Ербол Сатбаевич
-
старший аналитик Комитета путей сообщения
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Мисбахов
Эмиль Замельевич
-
главный эксперт Комитета технического
регулирования Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан
Карымсакова
Асем Жамыхановна
-
главный эксперт Комитета технического
регулирования Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының инфрақұрылымын одан әрі жайластыру мен дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 18 мамырдағы 103-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының инфрақұрылымын одан әрі жайластыру мен дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мырзалиев
Нұржан Кершайызұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары – Шекара қызметінің директоры, жетекші (келісім бойынша)
Стамбеков
Тұрғанбек Мұхаметқалиұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі директорының бірінші орынбасары – Бас штаб бастығы, жетекшінің орынбасары (келісім бойынша)
Ержанов
Аманияз Қасымұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті төрағасының орынбасары, жетекшінің орынбасары
Иванов
Андрей Аркадьевич
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі Бас штаб басқармасы бастығының орынбасары, хатшы (келісім бойынша)
Мағжанов
Марат Идиятұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі Бас штаб бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Әбубәкіров
Серік Абдулахметұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі айналымын бақылау комитеті жедел іздестіру басқармасының бастығы
Мұздыбаев
Назым Қабдешұлы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі ғылыми-техникалық қызмет басқармасының бастығы (келісім бойынша)
Әкімбаев
Ернар Жұмагелдіұлы
-
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Азаматтық қорғаныс департаменті азаматтық қорғаныс іс-шараларын жоспарлау және халықты үйрету басқармасының бастығы
Іргебаев
Серікқан Байбейсенұлы
-
Қазақстан Республикасы Қарулы күштері Әскери полиция бас басқармасы бастығының орынбасары – Әскери полиция бас басқармасының қылмыстық қудалау басқармасының бастығы
Қойшыбаева
Римма Адхамқызы
-
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің «Қазгеодезия» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны директорының өндіріс бойынша орынбасарының міндетін атқарушы
Бұтаев
Құдайберді Мырзаханұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік фитосанитариялық инспекцияның бас талдаушысы
Нокина
Гүлнар Зәкірқызы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау комитеті азық-түлік өнеркәсібіне бақылау жасау және объектілердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Қожахмет
Мадияр Дүйсембайұлы
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Жастар саясаты департаментінің директоры
Қалдыбаев
Марат Махметұлы
-
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Ғылыми-техникалық саясат және нормалау департаментінің басқарма бастығы
Талекенов
Ербол Сәтбайұлы
-
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитетінің бас талдаушысы
Мисбахов
Эмиль Замельевич
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу комитетінің бас сарапшысы
Қарымсақова
Әсем Жамыханқызы
-
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Техникалық реттеу комитетінің бас сарапшысы.

2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2012 года разработать и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему обустройству и развитию инфраструктуры Государственной границы Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию).
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Мемлекеттік шекарасының инфрақұрылымын одан әрі жайластыру мен дамыту бойынша ұсыныстар әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне жүктелсін (келісім бойынша).
Премьер-Министр                            К. Мәсімов