О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке законодательства о наукоградах
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 июня 2012 года № 120-р
В целях выработки предложений по разработке законодательства о наукоградах и наделению статусом наукограда города Курчатова:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев
Ербол Турмаханович
-
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Орунханов
Мурат Кадесович
-
вице-министр образования и науки
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ыбырайым
Нурлан Мухтарбекович
-
председатель Комитета науки Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, секретарь
Абденов
Серик Сакбалдиевич
-
первый заместитель акима
Восточно-Казахстанской области
Асылова
Бибигуль Амангельдиевна
-
директор Департамента планирования и
социальной сферы Министерства
финансов Республики Казахстан
Жумагарин
Серик Макешулы
-
директор Департамента региональной
политики и бюджетных отношений
Министерства экономического развития
и торговли Республики Казахстан
Муканов
Талгат Аскарович
-
директор Департамента новых технологий и
энергосбережения Министерства индустрии
и новых технологий Республики Казахстан
Пернебаева
Жулдыз Усенкызы
-
заместитель директора Департамента
социальной политики и развития
государственных органов Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан
Муханова
Асел Баракбаевна
-
заместитель директора Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Борисенко
Александр Николаевич
-
главный инженер республиканского
государственного предприятия
«Национальный ядерный центр Республики
Казахстан» Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 1 августа 2012 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке законодательства о наукоградах и наделению статусом наукограда города Курчатова.
Премьер-Министр                            К. Масимов

Ғылым қалашықтары туралы заңнаманы әзірлеу бойынша ұсыныстар дайындау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 20 маусымдағы № 120-ө Өкімі
Ғылым қалашықтары туралы заңнаманы әзірлеу және Курчатов қаласына ғылым қалашығы мәртебесін беру жөнінде ұсыныстар дайындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                   - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы            Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Орынханов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Мұрат Қадесұлы               ғылым вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Ыбырайым                   - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Нұрлан Мұхтарбекұлы          министрлігі Ғылым комитетінің төрағасы,
хатшы
Әбденов                    - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші
Серік Сақбалдыұлы            орынбасары
Асылова                    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Бибігүл Амангелдіқызы        Жоспарлау және әлеуметтік сала
департаментінің директоры
Жұмағарин                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Серік Мәкешұлы               және сауда министрлігі Өңірлік саясат
және бюджеттік қатынастар
департаментінің директоры
Мұқанов                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Талғат Асқарұлы              жаңа технологиялар министрлігі Жаңа
технологиялар және энергия үнемдеу
департаментінің директоры
Пернебаева                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Жұлдыз Үсенқызы              және сауда министрлігінің Әлеуметтік
саясат және мемлекеттік органдарды
дамыту департаменті директорының
орынбасары
Мұханова                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Әсел Барақбайқызы            министрлігінің Заңнама департаменті
директорының орынбасары
Борисенко                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Александр Николаевич         жаңа технологиялар министрлігі
«Қазақстан Республикасының Ұлттық
ядролық орталығы» республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының бас инженері
2. Жұмыс тобы 2012 жылғы 1 тамызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне ғылым қалашықтары туралы заңнаманы әзірлеу және Курчатов қаласына ғылым қалашығы мәртебесін беру жөнінде ұсыныстар енгізсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов