О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 ноября 2009 года № 165-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам, возникающим в ходе осуществления контроля при трансфертном ценообразовании"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 148-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 ноября 2009 года № 165-р «О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам, возникающим в ходе осуществления контроля при трансфертном ценообразовании» следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Кипшаков
Аргын Мыктыбаевич
_
заместитель председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, руководитель
Жаналинов Данияр
Еренгалиевич
_
начальник управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, заместитель руководителя
Бексеитова
Асель Маликовна
_
главный эксперт управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан, секретарь
Иралимов
Батырхан Мирамканович
_
заместитель директора Департамента бюджетной и налогово-таможенной политики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Абдуали
Дарын Абдуалиевич
_
начальник управления налоговой политики Департамента бюджетной и налогово-таможенной политики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Базгенова
Майкен Усынбаевна
_
начальник управления Департамента по раскрытию экономических и финансовых преступлений Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) (по согласованию)
Балтатеги
Абдель Хасанбиевич
_
начальник управления мониторинга рынков АПК Департамента переработки и агропродовольственных рынков Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Рустемов
Нуржан Арыстанович
_
начальник управления мониторинга, транспортировки нефти и развития нефтяных проектов Департамента развития нефтяной промышленности Министерства нефти и газа Республики Казахстан
Абжаппаров
Аль-Надир Ермакович
_
старший консультант Департамента экономической безопасности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Даменова
Индира Ержановна
_
главный эксперт управления налоговой политики Департамента бюджетной и налогово-таможенной политики Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан
Ли
Виталий Ростиславович
_
эксперт Департамента экономической безопасности Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
Баитов
Канат Курмашевич
_
начальник управления горно-металлургической промышленности Комитета промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Мендыгалиев
Ерлан Асылбекович
_
начальник управления эксплуатации и мобилизационной подготовки Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Мешитбаев
Амангельды Мухтарович
_
начальник управления железнодорожных перевозок Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Таниев
Ержан Бахытович
_
заместитель начальника управления таможенных доходов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Алиасхарова
Гульжанат Алихановна
_
начальник отдела методологии таможенной стоимости и ценовых исследований управления таможенных доходов Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан
Ескараев
Гани Альмаханович
_
главный эксперт управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Доспанов
Канат Кайрбекович
_
главный эксперт специализированного управления Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Хашиева
Лидия Магомедовна
_
главный эксперт управления крупных налогоплательщиков Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан».
Премьер-Министр                            К. Масимов

"Трансферттік баға белгілеу кезінде бақылауды жүзеге асыру барысында туындайтын мәселелер бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 165-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 148-ө Өкімі
«Трансферттік баға белгілеу кезінде бақылауды жүзеге асыру барысында туындайтын мәселелер бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 165-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Қыпшақов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Арғын Мықтыбайұлы            министрлігінің Салық комитеті
төрағасының орынбасары, жетекші
Жанәлінов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Данияр Еренғалиұлы           министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бастығы,
жетекшінің орынбасары
Бексейітова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әсел Мәлікқызы               министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бас сарапшысы,
хатшы
Иралимов                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Батырхан Мирамқанұлы         және сауда министрлігінің Бюджет және
салық-кеден саясаты департаменті
директорының орынбасары
Әбдуәли                    - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Дарын Әбдуәлиұлы             және сауда министрлігінің Бюджет және
салық-кеден саясаты департаменті салық
саясаты басқармасының бастығы
Базгенова                  - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Майкен Ұсынбайқызы           қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
Экономикалық және қаржылық қылмыстарды
ашу департаментінің басқарма бастығы
(келісім бойынша)
Балтатегі                  - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Абдель Хасанбиұлы            министрлігінің Қайта өңдеу және аграрлық
азық-түлік нарығы департаменті АӨК
нарықтарының мониторингі басқармасының
бастығы
Рүстемов                   - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ
Нұржан Арыстанұлы            министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту
департаменті мониторинг, мұнай
тасымалдау және мұнай жобаларын дамыту
басқармасының бастығы
Әбжаппаров                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әл-Нәдір Ермакұлы            қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің аға
консультанты (келісім бойынша)
Дәменова                   - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Индира Ержанқызы             және сауда министрлігінің Бюджет және
салық-кеден саясаты департаменті салық
саясаты басқармасының бас сарапшысы
Ли                         - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Виталий Ростиславович        қауіпсіздік комитеті Экономикалық
қауіпсіздік департаментінің сарапшысы
(келісім бойынша)
Баитов                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қанат Құрмашұлы              жаңа технологиялар министрлігінің
Өнеркәсіп комитеті тау-кен металлургия
өнеркәсібі басқармасының бастығы
Меңдіғалиев                - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ерлан Асылбекұлы             коммуникация министрлігінің автомобиль
жолдары комитеті пайдалану және
жұмылдыру дайындығы басқармасының
бастығы
Мешітбаев                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Амангелді Мұхтарұлы          коммуникация министрлігінің Көлік және
қатынас жолдары комитеті темір жол
тасымалдау басқармасының бастығы
Таниев                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ержан Бақытұлы               министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
кедендік кірістер басқармасы бастығының
орынбасары
Әлиасқарова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Гүлжанат Әлиханқызы          министрлігінің Кедендік бақылау комитеті
кедендік кірістер басқармасының кедендік
құн әдіснамасы және бағалық зерттеулер
бөлімінің бастығы
Есқараев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғани Әлмаханұлы              министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бас сарапшысы
Доспанов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қанат Қайырбекұлы            министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған басқармасының бас
сарапшысы
Хашиева                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Лидия Магомедовна            министрлігінің Салық комитеті ірі салық
төлеушілер басқармасының бас сарапшысы».
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов