О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития и поддержки агропромышленного комплекса"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 2012 года № 156-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития и поддержки агропромышленного комплекса» (далее – перечень).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 августа 2012 года № 156-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2012
года «О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития
и поддержки агропромышленного комплекса»
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государственные
органы,
ответственные
за исполнение
Срок исполнения
1
2
3
4
5
«Об утверждении Правил формирования и использования региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан»
Постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ РК
Август 2012 года
«Об утверждении перечня специализированных организаций, осуществляющих закупочные и товарные интервенции, а также размера их вознаграждения»
Постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ РК
Август 2012 года
«О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2007 года № 1106 «Об утверждении Перечня специализированных организаций (агентов), осуществляющих закуп сельскохозяйственной продукции и продуктов ее глубокой переработки у отечественных производителей, а также услуг по их хранению, переработке, перевозке»
Постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ РК
Август 2012 года
«О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства»
Постановление Правительства Республики Казахстан
МСХ РК
Ноябрь 2012 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсіптік кешенді дамыту және қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 28 тамыздағы № 156-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне агроөнеркәсiптік кешенді дамыту және қолдау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министр                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 28 тамыздағы
№ 156-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
агроөнеркәсiптік кешенді дамыту және қолдау мәселелері
бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012
жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңын іске
асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
«Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру және пайдалану қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күшін жою туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚР АШМ
2012 жылғы тамыз
2.
«Сатып алу және тауар интервенцияларын жүзеге асыратын мамандандырылған ұйымдардың тізбесін, сондай-ақ оларға сыйақы мөлшерін бекіту туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚР АШМ
2012 жылғы тамыз
3.
«Отандық өндірушілерден ауыл шаруашылығы өнімін және оның терең қайта өңдеу өнімдерін сатып алуды, сондай-ақ оларды сақтау, қайта өңдеу, тасымалдау жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын мамандандырылған ұйымдардың (агенттердің) тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 қарашадағы № 1106қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚР АШМ
2012 жылғы тамыз
4.
«Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚР АШМ
2012 жылғы қараша
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ҚР АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі