Об утверждении графика проведения интернет-конференций на портале "www.e-gov.kz" с участием руководителей местных исполнительных органов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 3-р
1. Утвердить прилагаемый график проведения интернет-конференций на портале «www.e-gov.kz» с участием руководителей местных исполнительных органов (далее – график).
2. Местным исполнительным органам обеспечить своевременное исполнение графика и в двухдневный срок после проведения мероприятия направить в Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан информацию об исполнении графика.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан ежеквартально к 1 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, вносить в Правительство Республики Казахстан сводную информацию об исполнении графика.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 января 2013 года № 3-р
График
проведения интернет-конференций на портале «www.e-gov.kz» с
участием руководителей местных исполнительных органов
(срок реализации: март - октябрь 2013 года)

Жергілікті атқарушы органдар басшыларының қатысуымен "www.e-gov.kz" порталында интернет-конференциялар өткізу кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 3-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған жергілікті атқарушы органдар басшыларының қатысуымен «www.e-gov.kz» порталында интернет-конференциялар өткізу кестесі (бұдан әрі – кесте) бекітілсін.
2. Жергілікті атқарушы органдар кестенің уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және іс-шара өткізілгеннен кейін екі күн мерзімде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне кестенің орындалуы туралы ақпарат жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніне қарай Қазақстан Республикасының Үкіметіне кестенің орындалуы туралы жиынтық ақпарат енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 15 қаңтардағы
№ 3-ө өкімімен
бекітілген
Жергілікті атқарушы органдар басшыларының қатысуымен «www.е-gоv.kz» порталында интернет-конференциялар өткізу кестесі
(іске асыру мерзімі: 2013 жылғы наурыз - қазан)

Сноска. График в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 30.03.2013 № 61-р.
№ п/п
Тематическое направление
Ф.И.О.
Должность
Срок проведения 2013 г.
1
2
3
4
5
1.
О разъяснениях Послания Президента Республики Казахстан - Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан — 2050»: новый политический курс состоявшегося государства», а также ходе его реализации
Айтмухаметов Косман Каиртаевич
Аким Акмолинской области
Март
2.
Тасмагамбетов Имангали Нургалиевич
Аким города Астаны
Апрель
3.
Мырзахметов Аскар Исабекович
Аким Южно-
Казахстанской области
Апрель
4.
Мусаханов Анзар Турсынханович
Аким Алматинской области
Апрель
5.
Мухамбетов Архимед Бегежанович
Аким Актюбинской области
Май
6.
Измухамбетов Бахтыкожа Салахатдинович
Аким Атырауской области
Май
7.
Айдарбаев Алик Серикович
Аким Мангистауской области
Июнь
8.
Абдишев Бауржан Туйтеевич
Аким Карагандинской Области
Июнь
9.
Бозымбаев Канат Алдабергенович
Аким Жамбылской области
Июль
10.
Кушербаев Крымбек Елеуович
Аким Кызылординской области
Июль
11.
Ескендиров Самат Сапарбекович
Аким Северо- Казахстанской области
Август
12.
Ногаев Нурлан Аскарович
Аким Западно-
Казахстанской области
Август
13.
Садуакасов Нуралы Мустафинович
Аким Костанайской области
Сентябрь
14.
Есимов Ахметжан Смагулович
Аким города Алматы
Сентябрь
15.
Сапарбаев Бердыбек Машбекович
Аким Восточно-
Казахстанской области
Октябрь
16.
Арын Ерлан Мухтарулы
Аким Павлодарской области
Октябрь

Ескерту. Кесте жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 30.03.2013 № 61-ө өкімімен.
р/с №
Тақырыптық бағыт
Т.А.Ә.
Лауазымы
Өткізу мерзімі 2013 ж.
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасының Президенті - Ұлт Көшбасшысы Н.Ә.Назарбаевтың 2012 жылғы
14 желтоқсандағы «Қазақстан-2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауын түсіндіру, сондай-ақ оның іске асырылу барысы туралы
Айтмұхаметов Қосман Қайыртайұлы
Ақмола облысының әкімі
Наурыз
2.
Тасмағамбетов Иманғали Нұрғалиұлы
Астана қаласының әкімі
Сәуір
3.
Мырзахметов Асқар Исабекұлы
Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
Сәуір
4.
Мұсаханов Анзар Тұрсынханұлы
Алматы облысының әкімі
Сәуір
5.
Мұхамбетов Архимед Бегежанұлы
Ақтөбе облысының әкімі
Мамыр
6.
Ізмүхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы
Атырау облысының әкімі
Мамыр
7.
Айдарбаев Алик Серікұлы
Маңғыстау облысының әкімі
Маусым
8.
Әбдішев Бауыржан Түйтеұлы
Қарағанды облысының әкімі
Маусым
9.
Бозымбаев Қанат Алдабергенұлы
Жамбыл облысының әкімі
Шілде
10.
Көшербаев Қырымбек Елеуұлы
Қызылорда облысының әкімі
Шілде
11.
Ескендіров Самат Сапарбекұлы
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Тамыз
12.
Ноғаев Нұрлан Асқарұлы
Батыс Қазақстан облысының әкімі
Тамыз
13.
Сәдуақасов Нұралы Мұстафаұлы
Қостанай облысының әкімі
Қыркүйек
14.
Есімов Ахметжан Смағұлұлы
Алматы қаласының әкімі
Қыркүйек
15.
Сапарбаев Бердібек Машбекұлы
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Қазан
16.
Арын Ерлан Мұхтарұлы
Павлодар облысының әкімі
Қазан