О создании рабочей группы для выработки предложений по применению Закона Соединенных Штатов Америки "О налогообложении иностранных счетов" в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 марта 2013 года № 50-р
В целях выработки предложений по применению Закона Соединенных Штатов Америки «О налогообложении иностранных счетов» в Республике Казахстан:
1.Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кайрат Нематович              Казахстан, руководитель
Кусаинов                   -  вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Иралимов                    - заместитель директора Департамента
Батырхан Мирамканович         налоговой и таможенной политики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Таджияков                   - заместитель Председателя Национального
Бисенгали Шамгалиевич         Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Жошыбаев                    - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович            иностранных дел Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Аханов                      - председатель Ассоциации финансистов
Серик Ахметжанович            Казахстана (по согласованию)
Абдыкаримова                - заместитель председателя Ассоциации
Жанар Муратовна               финансистов Казахстана (по
согласованию)
Боренштейн                  - заместитель председателя правления,
Тимур Владимирович            комплаенс - контролер акционерного
общества «Ситибанк Казахстан» (по
согласованию)
Карабаев                    - заместитель председателя правления
Даурен Сапаралиевич           акционерного общества «Народный банк
Казахстана» (по согласованию)
Россова                     - управляющий директор акционерного
Евгения                       общества «Народный банк Казахстана» (по
согласованию)
Шаяхметов                   - исполнительный директор
Ален Ринатович                акционерного общества «Казкоммерцбанк»
(по согласованию).
2. Рабочей группе в срок до 10 марта 2013 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по применению Закона Соединенных Штатов Америки «О налогообложении иностранных счетов» в Республике Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова К. Н.
Премьер-Министр                            С. Ахметов

Қазақстан Республикасында "Шетелдік шоттарға салық салу туралы" Америка Құрама Штаттарының Заңын қолдану жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 15 наурыздағы № 50-ө өкімі
Қазақстан Республикасында «Шетелдік шоттарға салық салу туралы» Америка Құрама Штаттарының Заңын қолдану жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келімбетов             - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Қайрат Нематұлы          орынбасары, жетекші
Құсайынов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы         бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Иралимов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Батырхан Мирамқанұлы     бюджеттік жоспарлау министрлігі Салық және
кеден саясаты департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Тәжияқов               - Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі
Бисенғали Шамғалиұлы     төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Жошыбаев               - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Рәпіл Сейітханұлы        министрлігінің жауапты хатшысы
Дәленов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы        вице-министрі
Аханов                 - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығының
Серік Ахметжанұлы        төрағасы (келісім бойынша)
Әбдікәрімова           - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы
Жанар Мұратқызы          төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Боренштейн             - «Қазақстан Ситибанк» акционерлік қоғамының
Тимур Владимирович       басқарма төрағасының орынбасары, бақылаушы -
комплаенс (келісім бойынша)
Қарабаев               - «Қазақстан Халық банкі» акционерлік
Дәурен Сапарәліұлы       қоғамының басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Россова                - «Қазақстан Халық банкі» акционерлік
Евгения                  қоғамының атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Шаяхметов              - «Қазкоммерцбанк» акционерлік қоғамының
Ален Ринатович           атқарушы директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 10 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасында «Шетелдік шоттарға салық салу туралы» Америка Құрама Штаттарының Заңын қолдану жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қ.Н. Келімбетовке жүктелсін.
Премьер-Министр                              С.Ахметов