О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2012 года № 227-р "Об утверждении Комплексного плана мер по улучшению индикаторов рейтинга "Doing Business" Всемирного банка на 2013 год"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 августа 2013 года № 130-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 декабря 2012 года № 227-р «Об утверждении Комплексного плана мер по улучшению индикаторов рейтинга «Doing Business» Всемирного банка на 2013 год» следующие изменения и дополнение:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
«2) представлять ежеквартально до 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, в Министерство регионального развития Республики Казахстан информацию о ходе реализации Комплексного плана.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Министерству регионального развития Республики Казахстан обеспечить представление в Правительство Республики Казахстан сводной информации о ходе исполнения Комплексного плана ежеквартально до 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.»;
в Комплексном плане мер по улучшению индикаторов рейтинга «Doing Business» Всемирного банка на 2013 год, утвержденном указанным распоряжением:
графу 4:
строк, порядковые номера 2, 3, 4, 7, 20, 22, 27, 28, изложить в следующей редакции:
«Информация в МРР»;
строк, порядковые номера 12, 13, изложить в следующей редакции:
«Информация в Правительство Республики Казахстан»;
строк, порядковые номера 24, 25, изложить в следующей редакции:
«Информация в МЭБП»;
строки, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
«Информация в МЭБП»;
в графе 5:
строк, порядковые номера 1, 5, 10, 11, 14, аббревиатуру «МЭРТ» заменить аббревиатурой «МРР»;
строк, порядковые номера 10, 11, аббревиатуру «АДСиЖКХ» исключить;
строки, порядковый номер 12, аббревиатуру «АУЗР» исключить;
строк, порядковые номера 12, 13, аббревиатуру «АДСиЖКХ» заменить аббревиатурой «МРР»;
строку, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
«МФ, МТК, государственные органы, задействованные в государственном регулировании международной торговли»;
в примечании: в расшифровке аббревиатур:
строки:
«АДСиЖКХ – Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства»
«АУЗР – Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами» исключить;
строку «МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«МЭБП – Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан»;
дополнить строкой следующего содержания:
«МРР – Министерство регионального развития Республики Казахстан».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

"Дүниежүзілік Банктің "Doing Business" рейтингісі индикаторларын жақсарту жөніндегі шаралардың 2013 жылға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 227-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 2 тамыздағы № 130-ө өкімі
«Дүниежүзілік Банктің «Doing Business» рейтингісі индикаторларын жақсарту жөніндегі шаралардың 2013 жылға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 227-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне дейін Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігіне Кешенді жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.»;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күніне дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне Кешенді жоспардың орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беруді қамтамасыз етсін.»;
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Дүниежүзілік Банктің «Doing Business» рейтингісі индикаторларын жақсарту жөніндегі шаралардың 2013 жылға арналған кешенді жоспарында:
4-бағанда:
реттік нөмiрлерi 2, 3, 4, 7, 20, 22, 27, 28-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«ӨДМ-ге ақпарат»;
реттік нөмiрлерi 12, 13-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат»;
реттік нөмiрлерi 24, 25-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭБЖМ-ге ақпарат»;
реттiк нөмiрi 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭБЖМ-ге ақпарат»;
5-бағанда:
реттік нөмiрлерi 1, 5, 10, 11, 14-жолдардағы «ЭДСМ» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмiрлерi 10, 11-жолдардағы «ҚТҮКШІА» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 12-жолдағы «ЖРА» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмiрлерi 12, 13-жолдардағы «ҚТҮКШІА» деген аббревиатура «ӨДМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Қаржыминi, ККМ, халықаралық сауданы мемлекеттік реттеуге тартылған мемлекеттік органдар»;
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында:
мына:
«ҚТКШІА – Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі»
«ЖРА – Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі» деген жолдар алынып тасталсын;
«ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлiгi» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі»;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«ӨДМ – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі».
Премьер-Министр                                      С. Ахметов