О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке проекта Государственной программы по активизации азиатского вектора внешней политики Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 октября 2013 года № 164-р
1. В целях выработки предложений по разработке проекта Государственной программы по активизации азиатского вектора внешней политики Республики Казахстан (далее - Государственная программа) создать рабочую группу в следующем составе:
Идрисов                     - Министр иностранных дел Республики
Ерлан Абильфаизович           Казахстан, руководитель
Сарыбай                     - заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Шораулы                Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Али                         - директор Департамента общеазиатского
Ерлик Шакирович               сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан, секретарь
Демеуов                     - первый заместитель Министра внутренних
Марат Ганович                 дел Республики Казахстан
Сапаров                     - заместитель Министра обороны Республики
Окас Базаргалиевич            Казахстан
Азимова                     - заместитель Министра юстиции Республики
Эльвира Абилхасимовна         Казахстан
Pay                         - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович              технологий Республики Казахстан
Акчулаков                   - вице-министр нефти и газа Республики
Болат Уралович                Казахстан
Акишев                      - заместитель председателя Национального
Данияр Талгатович             Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Таженов                     - заместитель директора Службы внешней
Амангельды Едрисович          разведки «Сырбар» Республики Казахстан
(по согласованию)
Абылкасымова                - вице-министр экономики и бюджетного
Мадина Ерасыловна             планирования Республики Казахстан
Бектуров                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович               Республики Казахстан
Бурибаев                    - вице-министр культуры и информации
Аскар Исмаилович              Республики Казахстан
Мухамеджанов                - вице-министр охраны окружающей среды
Бектас Гафурович              Республики Казахстан
Орунханов                   - вице-министр образования и науки
Мурат Кадесович               Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Жанболат Амангельдинович      Республики Казахстан
Толибаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан
Токежанов                   - вице-министр здравоохранения Республики
Болат Турганович              Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Жумангарин                  - вице-министр регионального развития
Серик Макашевич               Республики Казахстан
Жаркынбаев                  - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович             Республики Казахстан по статистике
Шойкин                      - заместитель Председателя Агентства
Галым Нурмагамбетович         Республики Казахстан по делам религий
Аманбаев                    - председатель Комитета миграции
Саламат Ермуханович           Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Туматов                     - директор Департамента Азии и Африки
Айдарбек Ануарбекович         Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Бакаев                      - заместитель директора Департамента
Алибек Асетович               общеазиатского сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Назаров                     - исполняющий обязанности директора
Ержан Саметович               Центра мировой экономики и
интеграционных исследований
акционерного общества «Институт
экономических исследований»
Романова                    - начальник управления мировой экономики
Алена Владимировна            и ситуационного анализа Центра мировой
экономики и интеграционных исследований
акционерного общества «Институт
экономических исследований».

Қазақстан Республикасының сыртқы саясатының азиялық векторын жандандыру бойынша мемлекеттік бағдарламаның жобасын әзірлеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 7 қазандағы № 164-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасының сыртқы саясатының азиялық векторын жандандыру бойынша мемлекеттік бағдарламаның жобасын әзірлеу (бұдан әрі - Мемлекеттік бағдарлама) жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Ыдырысов                 - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ерлан Әбілфайызұлы         министрі, жетекші
Сарыбай                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Шораұлы             министрінің орынбасары, жетекшінің
орынбасары
Әли                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлік Шәкірұлы             министрлігі Жалпыазиялық ынтымақтастық
департаментінің директоры, хатшы
Демеуов                  - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Марат Ғанұлы               министрінің бірінші орынбасары
Сапаров                  - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Оқас Базарғалиұлы          министрінің орынбасары
Әзімова                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Эльвира Әбілқасымқызы      министрінің орынбасары
Pay                      - Қазақстан Республикасының Индустрия
Альберт Павлович           және жаңа технологиялар бірінші
вице-министрі
Ақшолақов                - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Болат Оралұлы              вице-министрі
Ақышев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Данияр Талғатұлы           төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Тәженов                  - Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы
Амангелді Едірісұлы        барлау қызметі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Әбілқасымова             - Қазақстан Республикасының Экономика
Мәдина Ерасылқызы          және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Бектұров                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы             коммуникация вице-министрі
Бөрібаев                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Асқар Исмайылұлы           ақпарат вице-министрі
Мұхамеджанов             - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Бектас Ғафурұлы            қорғау вице-министрі
Орынханов                - Қазақстан Республикасының Білім және
Мұрат Қадесұлы             ғылым вице-министрі
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Жанболат Амангелдіұлы      жағдайлар вице-министрі
Толыбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Еркінұлы             вице-министрі
Төкежанов                - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Болат Тұрғанұлы            вице-министрі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Руслан Ерболатұлы          министрі
Жұманғарин               - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы             вице-министрі
Жарқынбаев               - Қазақстан Республикасы Статистика
Жасер Әзімханұлы           агенттігі төрағасының орынбасары
Шойкин                   - Қазақстан Республикасы Дін істері
Ғалым Нұрмағамбетұлы       агенттігі төрағасының орынбасары
Аманбаев                 - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Саламат Ермұханұлы         әлеуметтік қорғау министрлігі Көші-қон
комитетінің төрағасы
Тұматов                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдарбек Әнуарбекұлы       министрлігі Азия және Африка
департаментінің директоры
Бақаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әлібек Әсетұлы             министрлігі Жалпыазиялық ынтымақтастық
департаменті директорының орынбасары
Назаров                  - «Экономикалық зерттеулер институты»
Ержан Сәметұлы             акционерлік қоғамының Әлемдік экономика
және интеграциялық зерттеулер орталығы
директорының міндетін атқарушы
Романова                 - «Экономикалық зерттеулер институты»
Алена Владимировна         акционерлік қоғамының Әлемдік экономика
және интеграциялық зерттеулер орталығы
әлемдік экономика және ахуалдық талдау
басқармасының бастығы.

2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке проекта Государственной программы.
3. Контроль за исполнением данного распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                          С. Ахметов

2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 1 қарашаға дейінгі мерзімде Мемлекеттік бағдарламаның жобасын әзірлеу бойынша ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                            С. Ахметов