О подготовке и проведении рабочего визита Короля Иорданского Хашимитского Королевства Абдаллы II бен аль-Хусейна в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 91-р
В целях подготовки и проведения рабочего визита Короля Иорданского Хашимитского Королевства Абдаллы II бен аль-Хусейна в Республику Казахстан 19-20 июня 2014 года (далее - визит):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению визита.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять организационные меры по обслуживанию членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства на высшем уровне по формату «1+5» или по принципу взаимности, обеспечить финансирование расходов на проведение визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2014 год по программам 001 «Услуги по обеспечению деятельности Главы государства, Премьер-Министра и других должностных лиц государственных органов», 003 «Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения на республиканском уровне» и 004 «Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан», согласно приложению.
3. Службе государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства в аэропорту города Астаны, местах проживания и посещения, сопровождение по маршрутам следования, а также охрану специального самолета.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
2) техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры Республики Казахстан обеспечить организацию концертных программ и необходимую техническую поддержку мероприятий (звуковое, световое обеспечение и оформление сцены) во время приема (неформального приема) от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Короля Иорданского Хашимитского Королевства Абдаллы II бен аль-Хусейна.

Иордания Хашимит Корольдігінің Королі Абдалла II бен әл-Хусейннің Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 91-ө өкімі
Иордания Хашимит Корольдігінің Королі Абдалла II бен әл-Хусейннің 2014 жылғы 19-20 маусымда Қазақстан Республикасына жұмыс сапарын (бұдан әрі - сапар) дайындау және өткізу мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі сапарды дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларын қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) қосымшаға сәйкес «1+5» форматы бойынша немесе өзаралық қағидатына сәйкес Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясы мүшелеріне жоғары деңгейде қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шараларын қабылдасын, сапарды өткізуге арналған шығыстарды 2014 жылға арналған республикалық бюджетте 001 «Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды адамдарының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер», 003 «Республикалық деңгейдегі халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы» және 004 «Жекелеген азаматтар санатына медициналық көмек көрсету» бағдарламалары бойынша көзделген қаражат есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясы мүшелерінің Астана қаласының әуежайында, тұратын және болатын орындарындағы қауіпсіздігін, жүретін бағыттары бойынша бірге жүруді, сондай-ақ арнайы ұшақты күзетуді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен бірлесіп, Иордания Хашимит Корольдігінің Королі Абдалла II бен әл-Хусейннің арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстінен ұшып өтуін, Астана қаласының әуежайында қонуын және одан ұшып шығуын;
2) Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет көрсетуді, оның тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсін.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Иордания Хашимит Королі Абдалла II бен әл-Хусейннің құрметіне берілетін қабылдау (бейресми қабылдау) кезінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыруды және іс-шараларға қажетті техникалық қолдау көрсетуді (дыбыстық, жарықтық қамтамасыз ету және сахнаны безендіру) қамтамасыз етсін.

6. Агентству Республики Казахстан по связи и информации обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
7. Акимату города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства в аэропорту, оформлению аэропорта и улиц, сопровождению в местах посещений, а также организацию культурных программ.
8. Службе государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в официальных церемониях встречи и проводов Короля Иорданского Хашимитского Королевства Абдаллы II бен аль-Хусейна.
9. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) и Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить соответствующее содействие во время встреч и проводов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства в аэропорту города Астаны.
10. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 июня 2014 года № 91-р
Организационные меры по обслуживанию членов официальной
делегации Иорданского Хашимитского Королевства
1. Размещение членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства (по формату «1+5» или по принципу взаимности) и сотрудников Службы государственной охраны Республики Казахстан в гостинице города Астаны.
2. Изготовление печатной продукции (бейджи, флоутеры, программы визита, спецпропуска на автомобили, кувертные карты, пригласительные на прием).
3. Организация чайного стола и цветочного оформления в аэропорту города Астаны при встрече и проводах официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства.
4. Организация приемов (завтраки, обеды, ужины), неформальных приемов от имени Президента Республики Казахстан Н.А. Назарбаева в честь Короля Иорданского Хашимитского Королевства Абдаллы II бен аль-Хусейна, а также технических столов.
5. Приобретение подарков и сувениров для главы и членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства.
6. Техническое обеспечение, тематическое и цветочное оформление в местах проведения мероприятий.
7. Транспортное обслуживание главы и членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства, а также сопровождающих лиц.
8. Медицинское обслуживание главы и членов официальной делегации Иорданского Хашимитского Королевства, а также сопровождающих лиц.

6. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат агенттігі сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуін қамтамасыз етсін.
7. Астана қаласының әкімдігі Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясын әуежайда қарсы aлу және шығарып салу жөніндегі ұйымдастыру іс-шараларының орындалуын, әуежайды және көшелерді безендіруді, баратын орындарға бірге жүруді, сондай-ақ мәдени бағдарламаларды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
8. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі (келісім бойынша) Иордания Хашимит Королі Абдалла II бен әл-Хусейнді қарсы алу және шығарып салу ресми рәсімдеріне қатыссын.
9. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында қарсы алу жеке шығарып салу кезінде тиісті жәрдем көрсетуді қамтамасыз етсін.
10. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы
№ 91-ө өкіміне
қосымша
Иордания Хашимит Корольдігі ресми делегациясының мүшелеріне қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Иордания Хашимит Корольдігі делегациясының мүшелерін («1+5» форматы немесе өзаралық қағидаты бойынша) және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің қызметкерлерін Астана қаласының қонақүйлеріне орналастыру.
2. Баспа өнімдерін (бейдждер, флоутерлер, сапардың бағдарламалары, автомобильдерге арнайы рұқсаттама, куверттік карталар, қабылдауға шақырулар) дайындау.
3. Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу кезінде Астана қаласының әуежайында шай дастарханын ұйымдастыру және гүлмен безендіру.
4. Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә. Назарбаевтың атынан Иордания Хашимит Корольдігінің Королі Абдалла ІІ бен әл-Хусейннің құрметіне қабылдаулар (таңғы, түскі, кешкі ас), бейресми қабылдаулар, сондай-ақ техникалық үстелдер ұйымдастыру.
5. Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясының басшысы мен мүшелері үшін сыйлықтар мен кәдесыйлар сатып алу.
6. Техникалық қамтамасыз ету, іс-шаралар өтетін орындарды гүлмен және тақырыптық безендіру.
7. Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясының басшысы мен мүшелеріне, сондай-ақ оларға еріп жүретін адамдарға көліктік қызмет көрсету.
8. Иордания Хашимит Корольдігінің ресми делегациясының басшысы мен мүшелеріне, сондай-ақ, оларға еріп жүретін адамдарға медициналық қызмет көрсету.

9. Аренда залов для проведения двусторонних переговоров и приемов в городе Астане.

9. Астана қаласында екіжақты келіссөздер мен қабылдаулар өткізу үшін залдарды жалға алу.