О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 августа 2011 года № 110-р "Об утверждении Плана мероприятий по систематизации работы по проведению мониторинга нормативных правовых актов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 марта 2015 года № 18-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 августа 2011 года № 110-р "Об утверждении Плана мероприятий по систематизации работы по проведению мониторинга нормативных правовых актов".
Премьер-Министр                            К. Масимов

"Нормативтік құқықтық актілерге мониторинг жүргізу жөніндегі жұмысты жүйелеу бойынша іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 110-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 18-ө өкімі
«Нормативтік құқықтық актілерге мониторинг жүргізу жөніндегі жұмысты жүйелеу бойынша іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 24 тамыздағы № 110-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр                       К. Мәсімов