О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2016 года № 38-р "О создании комиссии по земельной реформе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 ноября 2016 года № 119-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 2016 года № 38-р "О создании комиссии по земельной реформе".
Премьер-Министр Б. Сагинтаев

"Жер реформасы бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 38-ө өкiмiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 119-ө өкімі
"Жер реформасы бойынша комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 38-ө өкiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев