О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 20 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 103-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 августа 2017 года № 103-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 3 тамыздағы № 103-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасы құқықтық актілерінің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 3 тамыздағы
№ 103-ө өкімімен
бекітілген

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 20 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О дипломатической службе Республики Казахстан"
п/п
Наименование правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1
2
3
4
5
6
1.
Об утверждении Правил организации деятельности чрезвычайных и полномочных послов Республики Казахстан по совместительству и чрезвычайных и полномочных послов Республики Казахстан с местом дислокации в Республике Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
МИД
август 2017 года
Карашев А.Б.
2.

"Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актінің сапалы және уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.
Қазақстан Республикасы төтенше және өкілетті елшілерінің қосымша атқару бойынша және Қазақстан Республикасы төтенше және өкілетті елшілерінің Қазақстан Республикасында орналасқан орнымен қоса қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
СІМ
2017 жылғы тамыз
А.Б. Қарашев
2.

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИД
август 2017 года
Тлеуберди М.Б.
3.
О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года№ 1598 "О реорганизации Республиканского государственного казенного предприятия "Хозяйственное управление Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
МИД
август 2017 года
Карашев А.Б.
4.
Об утверждении Правил регистрации дипломатического представительства, международной организации и (или) ее представительства, консульского учреждения и аккредитации глав, членов персонала дипломатических представительств, международных организаций и (или) их представительств, работников консульских учреждений в Республике Казахстан
приказ
МИД
август 2017 года
Тлеуберди М.Б.
5.
Об утверждении перечня редких иностранных языков
приказ
МИД
август 2017 года
Карашев А.Б.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2017 жылғы тамыз
М.Б. Тілеуберді
3.
"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1598 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
СІМ
2017 жылғы тамыз
А.Б. Қарашев
4.
Дипломатиялық өкілдіктерді, халықаралық ұйым және (немесе) оның өкілдігін, консулдық мекемені тіркеу және дипломатиялық өкілдіктердің, халықаралық ұйымдар және/немесе олардың өкілдіктерінің басшыларын, консулдық мекемелердің қызметкерлерін Қазақстан Республикасында аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
СІМ
2017 жылғы тамыз
М.Б. Тілеуберді
5.
Сирек кездесетін шет тілдердің тізбесін бекіту туралы
бұйрық
СІМ
2017 жылғы тамыз
А.Б. Қарашев
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
СІМ - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі