О назначении Касымбекова М. Б. Руководителем Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы
Решение Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 19 марта 2019 года № 2
Назначить Касымбекова Махмуда Базаркуловича Руководителем Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы.
Первый Президент
Республики Казахстан – Елбасы
Н. НАЗАРБАЕВ

М.Б.Қасымбековті Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Басшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 2 шешімі
Махмұд Базарқұлұлы Қасымбеков Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Басшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті – Елбасы
Н. НАЗАРБАЕВ