О назначении Бисембаева А. А. помощником Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы – первым заместителем Управляющего делами Президента Республики Казахстан
Решение Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы от 19 марта 2019 года № 3
Назначить Бисембаева Абая Айдархановича помощником Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы – первым заместителем Управляющего делами Президента Республики Казахстан.
Первый Президент
Республики Казахстан – Елбасы
Н. НАЗАРБАЕВ

А.А.Бисембаевты Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының көмекшісі - Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқарушысының бірінші орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 3 шешімі
Абай Айдарханұлы Бисембаев Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының көмекшісі – Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқарушысының бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті – Елбасы
Н. НАЗАРБАЕВ