О Жолдасове З.С.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 марта 2023 года № 51-р.
Назначить Жолдасова Зулфухара Сансызбаевича региональным инспектором Отдела развития реального сектора и регионов Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Смаилов

З.С. Жолдасов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 51-ө өкімі
Зұлфұхар Сансызбайұлы Жолдасов Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты Нақты секторды және өңірлерді дамыту бөлімінің өңірлік инспекторы болып тағайындалсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов