Об Утешове М.О.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 марта 2023 года № 52-р.
Назначить Утешова Мейрама Олжабаевича для временного исполнения обязанностей регионального инспектора Отдела развития реального сектора и регионов Аппарата Правительства Республики Казахстан до получения результатов специальной проверки.
Премьер-Министр А. Смаилов

М.О. Өтешов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 52-ө өкімі
Мейрам Олжабайұлы Өтешов арнайы тексерудің нәтижелерін алғанға дейін Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты Нақты секторды және өңірлерді дамыту бөлімі өңірлік инспекторының міндеттерін уақытша атқару үшін тағайындалсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов