О пpаве повтоpного заселения
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 23 сентябpя 1992 года N 277-p
1. Передать с баланса ХОЗУ Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан на баланс Алма-Атинской городской администрации введенные в эксплуатацию жилые дома:
- 36 квартирный по пр.Сейфуллина, 546;
- 20 квартирный по ул. Фурманова, 231;
- 52 квартирный в микрорайоне "Аксай-3А", дом N 80.
2. Сохранить право повторного заселения квартир в вышеуказанных домах за ХОЗУ Аппарата Президента и Кабинета Министров.
Премьер-министр

Тұрғын үйлерді Алматы қалалық әкiмшiлiгiнiң балансына беру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 23 қыркүйек 1992 ж. N 277
1. Пайдалануға берiлген тұрғын үйлер Қазақстан Республикасы Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық Басқармасының балансынан Алматы қалалық әкiмшiлiгiнiң балансына берiлсiн:
- Сейфуллин даңғылындағы 36 пәтерлi N 546 үй;
- Фурманов көшесiндегi 20 пәтерлi N 231 үй;
- "Ақсай-3 А" шағын ауданындағы 52 пәтерлi N 80 үй.
2. Жоғарыда аталған үйлерде қайта қоныстандыру хұқығы Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының ШБ-да сақталсын.
Премьер-министр