Об итогах международного конкурса
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 27 января 1993 г. N 24-р
По итогам международного конкурса на проектирование и строительство Мангистауского нефтеперерабатывающего завода, проведенного в соответствии с распоряжением Заместителя Премьер-министра Республики Казахстан от 15 мая 1992 г. N 3-3:
1. Признать победителем международного конкурса на проектирование и строительство Мангистауского нефтеперерабатывающего завода консорциум в составе компаний "Мицуи", "Мицубиси", "Тойо Инжиниринг".
2. Утвердить компании "Мицуи" и "Мицубиси" в качестве иностранных партнеров в совместном предприятии по проектированию, строительству и эксплуатации названного завода.
3. Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан:
провести презентацию победителя конкурса в г.Актау;
определить организации от казахстанской стороны, которым делегировать полномочия по дальнейшей работе с консорциумом-победителем;
обеспечить контроль за созданием совместного предприятия и ходом работ по проектированию и строительству Мангистауского нефтеперерабатывающего завода.
Премьер-министр

Маңғыстау мұнай өңдеу зауытын жобалау мен салу жөнiнде өткiзiлген халықаралық конкурстың қорытындылары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1993 жылғы 27 қаңтардағы N 24
Қазақстан Республикасының Премьер-министрi Орынбасарының 1992 жылғы 15 мамырдағы N 3-3 өкiмiне сәйкес Маңғыстау мұнай өңдеу зауытын жобалау мен салу жөнiнде өткiзiлген халықаралық конкурстың қорытындылары бойынша:
1. Құрамына "Мицуи", "Мицубиси", "Тойо Инжиниринг" компаниялары кiретiн консорциум Маңғыстау мұнай өңдеу зауытын жобалау мен салу жөнiндегi халықаралық конкурстың жеңiмпазы деп танылсын.
2. "Мицуи" және "Мицубиси" компаниялары аталған зауытты жобалау, салу және пайдалануға беру жөнiндегi бiрлескен кәсiпорында шетелдiк әрiптестер ретiнде бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi:
конкурс жеңiмпазын таныстыруды Ақтау қаласында өткiзсiн;
жеңiмпаз консорциуммен одан әрi жұмыс жөнiнде өкiлдiктер табыстайтын Қазақстан тарапынан ұйымдарды белгiлесiн;
бiрлескен кәсiпорынның құрылуына және Маңғыстау мұнай өңдеу зауытын жобалау мен салу жөнiндегi жұмыстың барысына бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-министр