Об установлении платы за выдаваемый паспорт
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 14 июля 1993 года N 283-p
1. В связи с продолжающимся удорожанием изготовления и транспортировки бланков паспортов установить с 1 августа 1993 г. плату, взимаемую с граждан, за выдаваемый паспорт в размере 350 рублей.
2. Предоставить право Министерству внутренних дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан самостоятельно устанавливать плату, взимаемую с граждан, за выдаваемый паспорт в соответствии с расходами, связанными с изготовлением, транспортировкой бланков паспортов и подготовкой их к выдаче.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 23 февраля 1993 г. N 44.
Премьер-министр

Паспорт бланкасы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 14 шiлде 1993 ж. N 283-ө
1. Паспорттардың бланкiлерiн жасау мен тасымалдаудың одан әрi қымбаттай түсуiне байланысты 1993 жылғы 1 тамыздан бастап берiлетiн паспорт үшiн азаматтардан алынатын төлем 350 сом мөлшерiнде белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң келiсiмi бойынша берiлетiн паспорт үшiн азаматтардан алынатын төлемдi паспорт бланкiлерiн жасауға, тасымалдауға және оларды беруге дайындауға байланысты шығыстарға сәйкес өздiгiнен белгiлеу құқы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1993 жылғы 23 ақпандағы N 44 өкiмiнiң күшi жойылған деп танылсын.
Премьер-министр