О производстве мебели
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 20 августа 1993 года N 353-p
1. Одобрить проект по организации производства мебели из клееных деревянных щитов и мебельной древесины в г. Акмоле, финансируемый за счет германской кредитной линии на общую сумму 17790850 немецких марок.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выдать гарантию Республики Казахстан для открытия финансирования данного проекта.
3. СП "Сары-Арка" предоставить Алем Банку Казахстан гарантии по оплате авансового платежа, страхового взноса фирме "Гермес", комиссии обслуживающим банкам, процентов за кредит, а также дальнейшему погашению основной задолженности по кредиту за счет валютных поступлений от экспортной продажи готовой продукции.
4. Алем Банку Казахстан заключить индивидуальное кредитное соглашение на сумму 15122223 немецких марок с АКА Аусфюркредит-Гезельшафт МБх в соответствии с условиями генерального кредитного соглашения от 28 апреля 1992 г.
5. Министерству финансов Республики Казахстан, Алем Банку Казахстан и главе Акмолинской областной администрации обеспечить контроль за своевременным погашением задолженности по кредиту.
Премьер-министр

Кредит жөнiндегi өкiм
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 20 тамыз 1993 ж. N 353-ө
1. Жалпы сомасы 17790850 немiс маркасындағы герман кредит желiсi есебiнен қаржыландырылатын, Ақмола қаласында желiмденген ағаш қалқандары мен жиhаз ағашынан жиhаз өндiрiсiн ұйымдастыру жөнiндегi жоба мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бұл жобаның қаржыландырылуын ашу үшiн Қазақстан Республикасының кепiлдiгiн беретiн болсын.
3. "Сарыарқа" бiрлескен кәсiпорыны "Гермес" фирмасына аванстық төлемдi, сақтандыру жарнасын, қызмет көрсететiн банкiлерге комиссиялықты, кредит үшiн проценттердi, сондай-ақ алдағы уақытта кредит жөнiндегi негiзгi берешектi дайын өнiмдi экспортқа сатудан алынған валюта түсiмi есебiнен төлеу жөнiнде Қазақстан Әлем Банкiсiне кепiлдеме беретiн болсын.
4. Қазақстан Әлем Банкiсi 1992 жылғы 28 сәуiрдегi бас кредит келiсiмiнiң шарттарына сәйкес АКА Аусфоркредит-Гезельшафт МБх- мен 15 122 223 немiс маркасы сомасына жеке кредит келiсiмiн жасайтын болсын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қазақстан Әлем Банкiсi және Ақмола облысының әкiмi кредит жөнiндегi берешектiң уақтылы өтелуiне бақылау жасауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-министр