О межгосударственном консорциуме "ЕлАЗ-инвест"
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 12 ноября 1993 года N 508-p
С целью реализации межправительственного Соглашения между государствами СНГ о совместном создании комплекса мощностей автомобильного завода в городе Елабуга предоставить автомобильной корпорации "Аргымак" право выступать полномочным представителем Республики Казахстан при решении вопросов создания и деятельности межгосударственного консорциума "ЕлАЗ-инвест".
Министерствам, ведомствам, главам областных администраций оказывать содействие автомобильной корпорации "Аргымак" в решении вопросов совместной работы с межгосударственным консорциумом "ЕлАЗ-инвест".
Премьер-министр

"ЕлАЗ-инвест" консоpциумын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 12 қараша 1993 ж. N 508-ө
Елабуга қаласында автомобиль зауыты қуаттарының кешенiн бiрлесiп құру туралы ТМД мемлекеттерi арасындағы Үкiметаралық келiсiмдi жүзеге асыру мақсатында "Арғымақ" автомобиль корпорациясына "ЕлАЗ-инвест" мемлекетаралық консорциумын құру мен оның қызметiнiң мәселелерiн шешу кезiнде Қазақстан Республикасының атынан өкiлеттi өкiлi болу құқығы берiлсiн.
Министрлiктер, ведомстволар, облыстардың әкiмдерi "ЕлАЗ-инвест" мемлекетаралық консорциуымымен бiрлескен жұмыс мәселелерiн шешуде "Арғымақ" автомобиль корпорациясына жәрдем берсiн.
Премьер-министр