Об информационном обеспечении органов внутренних дел
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 1994 г. N 76-р
В целях совершенствования информационного обеспечения органов внутренних дел, направленного на усиление борьбы с преступностью и профилактику правонарушений:
1. Одобрить проект, заключенный Министерством внутренних дел Республики Казахстан с фирмой "Simens Nixdorf Osteuropa GmbH" (Германия), о создании в подразделениях органов внутренних дел компьютерной системы обработки данных на сумму 42781860 немецких марок и обеспечить его финансирование за счет германской кредитной линии.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
предусмотреть выделение необходимых средств в тенге из государственного бюджета для оплаты авансового платежа в размере 6417279 немецких марок по курсу, установленному Национальным банком Республики Казахстан на момент оплаты;
обеспечить погашение кредита и сопутствующих ему расходов в тенге по курсу Национального банка Республики Казахстан на момент оплаты за счет средств республиканского бюджета.
3. ALEM BANK KAZAKHSTAN заключить кредитное соглашение на сумму 36364581 немецких марок с банком KWF ("Кредитанштальт фюр Видерауфбау").
4. Министерству финансов Республики Казахстан и АLЕМ BANK KAZAKHSTAN обеспечить контроль за своевременным погашением задолженности по кредиту.
Премьер-министр

Ақпаратпен iшкi iстер органдарын қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 25 ақпан 1994 ж. N 76-ө
Қылмысқа қарсы күрестi күшейтуге және құқық бұзушылықтың алдын алуға бағытталған ақпаратпен iшкi iстер органдарын қамтамасыз етудi жетiлдiру мақсатында:
1. Iшкi iстер органдарының бөлiмшелерiнде деректердi өңдеудiң компьютерлiк жүйесiн құру жөнiнде "Simens Nixdorf Osteuropa GmbH" фирмасымен (Германия) 42 781 860 немiс маркасына Қазақстан Республикасының iшкi iстер министрлiгi жасаған жоба мақұлдансын және оны қаржыландыру герман кредит желiсi есебiнен қамтамасыз етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi төлем кезiнде белгiлеген бағам бойынша 6417279 немiс маркасы мөлшерiнде аванстық төлем жасау үшiн мемлекеттiк бюджеттен теңгеге шағылған қажеттi қаражат бөлу көзделсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет қаражаты есебiнен төлем кезiнде Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң баға бойынша кредиттi және оған iлеспе шығыстарды теңгемен өтеудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Әлем банкi KWF банкiмен ("Кредитанштальт фюр Видерауфбау") 36364581 немiс маркасына кредит келiсiмiн жасасын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Қазақстан Әлем банкi кредит бойынша берешектiң уақтылы өтелуiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-министр