Пpедоставление полномочий ALEM BANK KAZAKHSTAN
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 13 мая 1994 г. N 195-p
В целях организации работы по возвращению валютных средств, находящихся на счетах Внешэкономбанка СССР, предоставить ALEM BANK KAZAKHSTAN в качестве агента Правительства Республики Казахстан полномочия на совершение операций по переводу средств физических лиц-резидентов Республики Казахстан по их заявлениям с текущих счетов в иностранной валюте Внешэкономбанка СССР, г. Москва.
Перевод средств в республику осуществить через корреспондентский счет одного из иностранных банков, о поступивших суммах валютных средств сообщать Кабинету Министров Республики Казахстан ежеквартально.
Премьер-министр

АLEM BANK KAZAKSTAN-ға өкiлеттiк беру туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРIНIҢ ӨКIМI 13 мамыр 1994 ж. N 195-ө
КСРО Сыртэкономбанкiнiң есепшотындағы валюталық қаражатты қайтару жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру мақсатында ALEM BANK КАZАКНSТАN-ға Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң агентi ретiнде олардың өтiнiшi бойынша Мәскеу қаласындағы КСРО Сыртэкономбанкiнiң шетел валютасындағы ағымдағы есепшотынан Қазақстан Республикасы жеке адамдар-резиденттерiнiң қаражатын аудару жөнiндегi операциялар жасауға өкiлеттiлiк табыс етiлсiн.
Қаражатты республикаға аудару шетел банктерiнiң бiрiнiң корреспонденттiк есепшоттары арқылы жүзеге асырылсын, келiп түскен валюталық қаражат сомасы туралы Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне тоқсан сайын хабарланып отырсын.
Премьер-министр