Об исчислении вpемени на теppитоpии Мангистауской области
РАСПОРЯЖЕНИЕ Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 23 сентябpя 1994 г. N 384. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 ноября 2000 г. N 1749 ~P001749
Отменить одночасовое опережение поясного времени, действующее постоянно в течение года, с последнего воскресенья сентября 1994 г. для Мангистауской области, в связи с чем исчисление времени на ее территории будет соответствовать III часовому поясу.
Премьер-министр

Уақыт туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 1994 жылғы 23 қыркүйек N 384-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.11.23. N 1749 қаулысымен. ~P001749
1994 жылдың қыркүйегiнiң соңғы жексенбiсiнен бастап жыл бойы тұрақты қолданылатын белдеу уақытының бiр сағат озық жүруi Маңғыстау облысында тоқтатылсын, осыған орай оның аумағында уақытты есептеу III сағаттық белдеуге сәйкес келетiн болады.
Премьер-министр