О представительстве Азиатского банка
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 3 марта 1995 г. N 86-p
В целях создания надлежащих организационных условий для эффективной работы Миссии и представительства Азиатского банка развития (далее - АБР):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить в кратчайшие сроки выдачу многократных виз двадцати работникам АБР согласно официально представленному списку сроком на 1 год.
2. Разрешить указанным лицам пользоваться услугами VIP аэрофлота в течение срока действия многократных виз.
Министерству финансов, Главному таможенному управлению Министерства финансов, Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять в этих целях необходимые меры.
3. Управлению Делами Кабинета Министров Республики Казахстан совместно с ХОЗУ Президента Республики Казахстан обеспечивать бронирование сотрудникам Миссий АБР мест в ведущих гостиницах Алматы.
4. Госкомимуществу совместно с Министерством финансов Республики Казахстан в месячный срок проработать вопрос о размещении представительства АБР в Казахстане.
5. Министерству транспорта и коммуникаций по заявке Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить установку международной линии связи, сотовой связи и радиотелефона в Алматы для представительства АБР в Республике Казахстан.
6. Управлению Делами Кабинета Министров Республики Казахстан в двухнедельный срок внести на рассмотрение Премьер-министра программу семинара по процедурам и стратегии АБР.
7. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на первого заместителя Управляющего Делами Кабинета Министров Республики Казахстан Утембаева Е. А.
Премьер-министр

Азиялық даму банкiнiң өкiлдiгi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 3 наурыздағы N 86
Азиялық даму банкiнiң (бұдан әрi - АДБ) Миссиясы мен өкiлдiгiнiң тиiмдi жұмыс iстеуi үшiн қажеттi ұйымдық жағдайлар жасау мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi АДБ жиырма қызметкерiне бiр жыл мерзiмге ресми ұсынылған тiзiмге сәйкес қысқа мерзiм iшiнде сан рет пайдаланылатын виза берудi қамтамасыз етсiн.
2. Осы келiсiмге сан рет пайдаланылатын визаның қолданылу мерзiмiнде VIR аэрофлот қызметiн пайдалануға рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, Қаржы министрлiгiнiң Бас кеден басқармасы, Сыртқы iстер министрлiгi осы мақсатта қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқармасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Шаруашылық Басқармасымен бiрлесiп АДБ Миссияларының қызметкерлерiне Алматыдағы басты қонақ үйлерден орын дайындауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Меммүлiккомы Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп, бiр ай iшiнде АДБ өкiлдiгiн Қазақстанда орналастыру туралы мәселенi пысықтасын.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi Қаржы министрлiгiнiң өтiнiмi бойынша Қазақстан Республикасында АДБ өкiлдерi үшiн Алматыда халықаралық байланыс желiлерiн, кәрездi байланыс және радиотелефон орнатуды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқармасы екi апта мерзiм iшiнде АДБ-нiң процедуралары мен стратегиялары жөнiндегi семинар бағдарламасын Премьер-министрдiң қарауына енгiзсiн.
7. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқарушысының бiрiншi орынбасары Е.Ә.Өтембаевқа жүктелсiн.
Премьер-министр