О перечислении средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 439-p
Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации
средства в иностранной валюте, поступающие от реализации
государственных пакетов акций, перечислять на валютный счет
Министерства финансов в Народном банке Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Қаржыны аудару жөнiнде
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 6 қараша N 439-ө
Қазақстан Республикасында Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мемлекеттiк акциялар пакеттерiн сатудан түскен шетелдiк валютадағы қаржыны Қазақстан Республикасының Халық банкiндегi Қаржы министрлiгiнiң валюталық шотына аударсын.
Премьер-Министр