О командировках за рубеж
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 ноября 1995 г. N 459-p
1. В связи с ограниченностью валютных средств и реорганизацией исполнительных органов приостановить до конца 1995 года выезд в командировки за рубеж работников министерств, государственных комитетов и иных центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан при оформлении документов по командированию за рубеж руководителей министерств, государственных комитетов и иных центральных и местных исполнительных органов Республики Казахстан запрашивать через внешнеполитическое ведомство страны подтверждение о приглашении, а при выезде казахстанской делегации - в нотном порядке уведомлять министерство иностранных дел приглашающей стороны.
Премьер-Министр

Шетелге iссапарларға бару туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1995 жылғы 15 қарашадағы N 459
1. Валюталық қаржының шектеулiгiне және атқару органдарының қайта ұйымдастырылуына байланысты Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, мемлекеттiк комитеттерiнiң, басқа да орталық және жергiлiктi атқару органдары қызметкерлерiнiң шетелге iссапарларға баруы 1995 жылдың аяғына дейiн тоқтатылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы министрлiктерiнiң, мемлекеттiк комитеттерi мен өзге де орталық және жергiлiктi атқару органдары басшыларының шетелге iссапарлары жөнiнде құжаттарын ресiмдеу кезiнде елдiң сыртқы саяси ведомствосы арқылы шақыру туралы растамаға сұрау салсын, ал, Қазақстан делегациясы барған кезде - шақырған тараптың сыртқы iстер министрлiгiне нота тәртiбiмен хабар берсiн.
Премьер-министр