О подписании Соглашения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 1996 г. N 40-р
1. Уполномочить Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Королевстве Бельгия Кырбасова А.М. подписать от имени Правительства Республики Казахстан в г.Брюсселе Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Европейским объединением угля и стали о торговле отдельными видами изделий из стали.
2. Ответственность за подготовку и подписание Соглашения возложить на Министерство промышленности и торговли и Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр

Болаттан жасалған бұйымдардың жекелеген түрлерiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 30 қаңтар N 40-ө
1. Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдiгiндегi Төтенше және Өкiлеттi Елшiсi Ә.М. Қырбасовқа Брюссель қаласындағы болаттан жасалған бұйымдардың жекелеген түрлерiн сату туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Еуропалық көмiр және болат бiрлестiгi арасындағы келiсiмге Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан қол қоюға өкiлеттiк берiлсiн.
2. Дайындық және Келiсiмге қол қою үшiн жауапкершiлiк Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi мен Сыртқы iстер министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Министр