О выделении денежных средств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 мая 1996 г. N 209-р
В целях организации проведения VI заседания Межгосударственного
совета стран Содружества Независимых Государств по антимонопольной
политике:
Министерству финансов Республики Казахстан выделить
Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и
антимонопольной политике денежные средства для организации работы
Межгосударственного совета по антимонопольной политике по
представленным им счетам за счет средств, предусмотренных в
республиканском бюджете на эти цели.
Премьер-Министр

Ақша қаражатын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 2 мамыр N 209-ө
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiнiң Мемлекетаралық кеңесiнiң монополияға қарсы саясат жөнiндегi ҮI мәжiлiсiн өткiзудi ұйымдастыру мақсатында:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Мемлекетаралық кеңестiң монополияға қарсы саясат жөнiндегi жұмысын ұйымдастыру үшiн республикалық бюджетте осы мақсаттарға көзделген қаражат есебiнен оларға берiлген шот бойынша ақша қаражатын бөлсiн.
Премьер-Министр